Sleduj nás

Henry Cejudo uvažuje o návratu a přemítá, co z něj udělá nejlepšího zápasníka celé historie

Henry Cejudo uvažuje o návratu a přemítá, co z něj udělá nejlepšího zápasníka celé historie

Henry Cejudo si i navzdory svému důchodovému statusu stále rád hraje s myšlenkou ohledně bojového návratu.

Chvíli se uvažovalo, že by si bývalý šampion dvou váhových divizí mohl vyzkoušet anabázi do světa boxu, a ačkoliv tato možnost není úplně vyloučena, tak se jeví pravděpodobnější, že Cejuda uvidíme opět v útrobách oktagonu UFC.

Henry Cejudo se možná vrátí do oktagonu UFC


„Triple C“, jak si Henry přezdívá, by rád překonal metu, kterou ještě nikdo předtím nepokořil. A tím je ovládnutí tři hmotnostních kategorií.

„Cítím, že kdybych vyhrál pás z třetí váhové divize, potvrdilo by to tak mou pozici nejlepšího zápasníka celé historie smíšených bojových umění, protože nikdo jiný nebude nikdy schopný dokázat to, co já,“ nechal se slyšet Cejudo, jenž tak pochopitelně cílí na duel s Alexanderem Volkanovskim.


Henry Cejudo vyhrál titul

Australskému šampionovi se o víkendu podařilo poprvé obhájit svůj mistrovský pás, když ve velmi těsném bodovém poměru překonal Maxe Hollowaye. I „Triple C“ se přidává k většině a je toho názoru, že měl Volkanovski padnout. Kdyby se tak stalo, dneska by patrně vyzýval zcela někoho jiného.

„Myslím si, že Max ten zápas vyhrál, určitě je z toho nešťastný. Pro mě je to o něco lepší, protože Alexe považuji za hratelnějšího soupeře... Moc rád se s ním utkám, jen kdyby se nebál konečně podepsat ten kontrakt!“ popichoval Cejudo.Další články