Sleduj nás

Jestli do Clash of the Stars půjde některý z mých kluků, tak ho asi vyhodím, pohrozil slavný trenér

Jestli do Clash of the Stars půjde některý z mých kluků, tak ho asi vyhodím, pohrozil slavný trenérFOTO: OKTAGON MMA

André Reinders není fanouškem bizarní zábavy, kterou divákům prezentuje Clash of the Stars. Své svěřence o tom hned informoval a varoval je před nejhorším.

Clash of the Stars (COTS) je na scéně stále jen poměrně chvíli, ale zájem o jejich zápasy je kolikrát vyšší, než jaký je zájem o zápasy OKTAGONu. Skutečnost je taková, že bizarnosti a show lidi táhnou, což se pak projevuje na číslech.

Situace dospěla do toho bodu, že když sami profesionální zápasníci zmerčí, jak se dá v COTS přivydělat, a to ještě za relativně nízkou námahu, tak si začínají hrát s myšlenkou, že by se také zapojili. Viz třeba Tadeáš Růžička, který říká, že jde umlčet kluka, co si hraje na gangstera.

Co tady Clash rozpoutal, to sice spoustu lidí baví, ale zároveň to několik lidí odsuzuje. Kam se řadí slavný český trenér André Reinders, o tom není třeba pochybovat.

„Upřímně tohle vidím velmi nerad. Nemám takový druh zábavy rád ani v rámci OKTAGONu, kde jsou taktéž slavné osobnosti, které si ale nezaslouží, aby v takové organizaci zápasily. Myslím si, že to ten sport trochu shazuje,“ dělil se Reinders o svůj názor.


„Výstřely typu Clash of the Stars absolutně odmítám. Kdyby tam šel některý z mých chlapců, tak ho asi vyhodím,“ nebál se pohrozit.

„Mně přijde strašně vtipné, jak si tam všichni hrají v uvozovkách na drsňáky a napodobují skutečné bojovníky. Když tam do sebe strkají a ukazují si pěstmi, to mi přijde hrozně komické,“ poznamenával Reinders.

Tadeáš Růžička a Clash of the Stars

Jedním z případů, kdy se perspektivní profesionální fighter přesunul na pole zábavy, je i Tadeáš Růžička. Ten se pod záštitou hybridních pravidel 10. června postaví proti svému jmenovci Tadeáši Veselému.


„Růžičku v tomto smyslu absolutně nechápu. Chápu to asi z pohledu, že si tam jde vydělat, ale myslím si, že to poněkud snižuje ten jeho profesionální rekord,“ sdělil Reinders, který se objevil jako host ve studiu deníku Sport. 


Další články