Sleduj nás

Jestli do Clash of the Stars půjde některý z mých kluků, tak ho asi vyhodím, pohrozil slavný trenér

Jestli do Clash of the Stars půjde některý z mých kluků, tak ho asi vyhodím, pohrozil slavný trenérFOTO: OKTAGON MMA

André Reinders není fanouškem bizarní zábavy, kterou divákům prezentuje Clash of the Stars. Své svěřence o tom hned informoval a varoval je před nejhorším.

Clash of the Stars (COTS) je na scéně stále jen poměrně chvíli, ale zájem o jejich zápasy je kolikrát vyšší, než jaký je zájem o zápasy OKTAGONu. Skutečnost je taková, že bizarnosti a show lidi táhnou, což se pak projevuje na číslech.

Situace dospěla do toho bodu, že když sami profesionální zápasníci zmerčí, jak se dá v COTS přivydělat, a to ještě za relativně nízkou námahu, tak si začínají hrát s myšlenkou, že by se také zapojili. Viz třeba Tadeáš Růžička, který říká, že jde umlčet kluka, co si hraje na gangstera.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Co tady Clash rozpoutal, to sice spoustu lidí baví, ale zároveň to několik lidí odsuzuje. Kam se řadí slavný český trenér André Reinders, o tom není třeba pochybovat.

„Upřímně tohle vidím velmi nerad. Nemám takový druh zábavy rád ani v rámci OKTAGONu, kde jsou taktéž slavné osobnosti, které si ale nezaslouží, aby v takové organizaci zápasily. Myslím si, že to ten sport trochu shazuje,“ dělil se Reinders o svůj názor.


„Výstřely typu Clash of the Stars absolutně odmítám. Kdyby tam šel některý z mých chlapců, tak ho asi vyhodím,“ nebál se pohrozit.

„Mně přijde strašně vtipné, jak si tam všichni hrají v uvozovkách na drsňáky a napodobují skutečné bojovníky. Když tam do sebe strkají a ukazují si pěstmi, to mi přijde hrozně komické,“ poznamenával Reinders.

Tadeáš Růžička a Clash of the Stars

Jedním z případů, kdy se perspektivní profesionální fighter přesunul na pole zábavy, je i Tadeáš Růžička. Ten se pod záštitou hybridních pravidel 10. června postaví proti svému jmenovci Tadeáši Veselému.


„Růžičku v tomto smyslu absolutně nechápu. Chápu to asi z pohledu, že si tam jde vydělat, ale myslím si, že to poněkud snižuje ten jeho profesionální rekord,“ sdělil Reinders, který se objevil jako host ve studiu deníku Sport. 


Další články