Sleduj nás

Gustafsson je připraven se vrátit a ihned si ukázal na soupeře

Gustafsson je připraven se vrátit a ihned si ukázal na soupeře

Alexander Gustafsson sice po velikém domácím zklamání pověsil rukavice na hřebík, ale přesto vždy ve svém podvědomí tušil, že to nebude napořád. Stačilo pár měsíců a potenciální návrat je tady.

„Přišlo to poněkud rychle. Jen jsem si ochutnal atmosféru rodinného života, začalo mi MMA chybět. Víte, pořád jsem cítil to brnění v konečkách prstů a jediné, co jsem chtěl, bylo se vrátit a začít zase trénovat,“ pravil Alex v rozhovoru pro MMA Viking.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Gustafsson nezažíval během svých posledních zápasů v UFC zrovna skvělé období. Druhá porážka s Jonem Jonesem ho vnitřně zlomila a prohra v domácím prostředí s Anthonym Smithem ho jenom dorazila. Nyní se však zaměřil na soupeře, kterého potkal podobný osud.

„Respektuji Lukeho Rockholda, ale zároveň bych si s ním velice přál zápasit. Je to legenda tohohle sportu, těžký protivník. Luke by byl skvělým soupeřem, pokud bych se měl vrátit,“  přiznával Alex. „V současné chvíli se snažím dostat zpátky do formy. Uvidíme, co přijde potom,“ dodával.Další články