Sleduj nás

Gladiator Championship Fighting: GCF 46 v Dobříši je tady (fight card, bojovníci, informace, program)

Gladiator Championship Fighting: GCF 46 v Dobříši je tady (fight card, bojovníci, informace, program)

Po nabitém víkendu nás čeká trošku dietnější období, ale určitě se najde několik akcí, které si zaslouží naší pozornost. Jednou z nich je bezesporu GCF 46, která se uskuteční v Dobříši.

Tato, svého času největší MMA organizace u nás, se nástupem XFN a Oktagonu trochu stáhla z centra pozornosti, ale zase máme na jejích galavečerech možnost sledovat zápasy spousty "mladých pušek" a hvězd budoucnosti.

Gladiator Championship Fighting 46

Karta je většinou  rozdělena 50/50 na amatérské a profi zápasy.

V sobotu nás čeká krásná porce dvanácti zápasů. Velký návrat po nepříjemném rok a půl trvajícím zranění čeká bývalého šampiona v nejtěžší váhové kategorii Viktora Pavlíčka. Soupeřem mu bude srbský bojovník Milan Vrbič. Další Srb Borko Stojanovič vyzve znojemského Michala Jančušku. Příbramský rodák Dušan Švestka změří síly s ostravským Václavem Mikuláškem. Redaktor portálu sport.cz Libor Kalous, ve svém druhém zápasu potká brněnského Miroslava Krybuse reprezentujícího Moravia MMA gym.


V další česko-srbské partii uvidíme Jiřího Holečka z Panrationu gym Příbram a Marko Roncevice. Hlavním zápasem večera je bitva mezi Krisztianem Simonem a Michalem Lebduškou. Simon je 24letý slovenský borec nastupující za EFC Team Gabcikovo. Do povědomí českých fanoušků se nejvíce zapsal vítěztvím na turnaji Oktagon 2 nad Michalem Konrádem.

"Krutora" Lebdušku jsme v oktagonu neviděli rok, ale vždy byl vnímán jako jeden z největších talentů váhy do 70 kg. Na návrat se poctivě připravoval například s jednou z legend českého MMA Václavem Přibilem, takže určitě v sobotu předvede, že je s ním nadále třeba počítat. Rozhovor s "Krutorem", ve kterém nám poví o své přípravě, plánech do zápasu i třeba o tom, kde se vidí v budoucnu, očekávejte běhen příštích dní na Top-fight.cz.


Další články