Sleduj nás

Gaethje tvrdě o McGregorovi: Nikdy neměl koule mi čelit a o jeho kvalitách také pochybuji

Gaethje tvrdě o McGregorovi: Nikdy neměl koule mi čelit a o jeho kvalitách také pochybuji
Jelikož se začal opět řešit McGregorův návrat, neodpustil si Justin Gaethje směrem do Irska několik peprných poznámek.

Conor McGregor už na sociálních sítích informoval fanoušky, že se vrátil do plného tréninku, a kdyby mu to situace dovolila, do klece by zamířil hned v lednu.

Bohužel ovšem se právě zapojil do testovacího pole USADA, kde si bude muset pobýt šest měsíců, než mu bude umožněno bojovat. To znamená, že se největší MMA hvězda současnosti vrátí do klece nejdříve v květnu. Všichni se však těší, jen Justin Gaethje se mračí.

„Pfff, nějaký Conor McGregor. Řešit takového trolla je jenom ztráta času,“ ušklíbl se drsný arizonský bojovník, který kdysi usiloval o to, aby měl se slavným Irem zápas. Jeho volání ovšem zůstala nevyslyšena a zdá se, že se na tom ani nic nezmění.

„Čistě z hlediska atraktivity byste v celém UFC nenašli záživnější fight, ale bohužel s ním musí souhlasit obě strany a já tak nějak zůstal sám. Conor se mě vždy bál. Nikdy neměl koule mi čelit, což něco vypovídá o jeho kvalitách i jeho sebevědomí,“ rýpl si.


A co tedy s McGregorem podle Justina bude? „Kdyby tu byl Nate Diaz, řekl bych, že by dostal jeho. Ale Nate už je pryč, tak dostane nějakou jinou vyhaslou hvězdu. Možná Fergusona a možná Masvidala. Určitě ale nepůjde proti mně,“ sdělil Gaethje prostřednictvím ESPN.


Další články