Sleduj nás

Gaethje se opřel do McGregora: Člověk, který mlátí staré lidi, si nezaslouží žádný respekt

Gaethje se opřel do McGregora: Člověk, který mlátí staré lidi, si nezaslouží žádný respekt

Conorovi McGregorovi je i přes jeho veřejnou omluvu stále vyčítáno, že během dubna v baru uhodil bezbranného starce, který odmítl jeho pití. Proti slavnému irskému zápasníkovi kromě fanoušků nyní zbrojí i Justin Gaethje, jenž přichází se silnou výpovědí.

„Člověk, který mlátí staré lidi, si nezaslouží vůbec žádný respekt. A pokud ho stále podporujete i za to, co udělal, tak jste s*ačky,“ nebral si žádné servítky třicetiletý rodák z Arizony.

Conor udeřil doposud neidentifikovaného starce svou pověstnou levačkou, díky níž jeho oběť po celý příští týden nevytáhla paty z domu. Údajně proto, že se cítila otřesena.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Za tohle ho chci zničit. Chci z něho vymlátit duši. Vypadá jako feťák na tom videu,“ rýpnul si do McGregorova bohémského stylu života.


Málokdo však ví, že se Justin a Conor už jednou málem střetli. Mělo se tak stát letos v červnu, jenže tehdy sám irský Notorious musel před podpisem smlouvy vycouvat, protože si na tréninku zlomil ruku.

Gaethjemu se následně nechtělo čekat, a tak kývl na zápas s Donaldem Cowboyem Cerronem, proti němuž se postaví již 14. září. Poté bude volný k dalším plánům.

„Mám před sebou Cowboye, ale pak jsem jen váš,“ ujišťoval media Gaethje, než se opět opřel do Conora. „Jeho ego ho potopí ještě jednou nebo dvakrát, než s tímhle sportem nadobro sekne a vezme si všechny své peníze a odjede někam za sluncem."Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži