Sleduj nás

Gaethje: McGregor si musí své místo vybojovat. Buďto se mnou, nebo s Fergusonem

Gaethje: McGregor si musí své místo vybojovat. Buďto se mnou, nebo s Fergusonem

Justin Gaethje (21-2) stále vysedává v popředí žebříčku lehké váhy a stále čeká na výběr svého příštího soupeře. Ve skutečnosti mu nikdo jiný volný kromě Conora McGregora (22-4) už ani nezbyl. Přesto si hvězdný Ir i samo UFC dává na čas.

Velkým faktorem pro tuto chvíli je UFC 249, kde se má střetnout šampion Khabib Nurmagomedov (28-0) s Tonym Fergusonem (25-3). Ačkoliv bude s největší pravděpodobností turnaj ještě přeložen na jiný termín či přesunut na nové místo, tak jeho vítěz určí nové pořadí bojů v divizi. A pokud vyhraje ruský Orel, McGregor bude moct na odvetu s ním zapomenout, ledaže by si ji zasloužil. A právě z tohoto faktu hodlá Gaethje těžit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Pokud Khabib porazí Fergusona, pak i McGregor ví, že bude muset porazit nějaké velké jméno, jinak mu Khabib odvetu nedá, dokud si ji nezaslouží. Takže jediná možnost, jak si ji může zasloužit, je tím, že bude zápasit buďto se mnou, nebo s Tonym Fergusonem. Takhle to prostě funguje,“ přemítal v rozhovoru pro MMA Junkie knokautový umělec Justin Gaethje, jenž se aktuálně nese na vlně tří výher.

Do McGregora si stihl i rýpnout. „Myslím si, že tento sport potřebuje Conora. A on zase potřeboval na úvod vítězství. Mohl si vybrat mezi mnou a Cowboyem, on však nechtěl riskovat. Kdyby se mnou prohrál, nemohl by se i nadále nazývat Conorem McGregorem. Takže doufejme, že se na sebe podívá do zrcadla a někdo mu řekne, že si musí své místo v očích lidí zasloužit. Nemůžete se vesele pozorovat v zrcadle, když víte, že na vás lidi doslova serou,“ přitvrzoval.


Povolí nakonec Dana White a předloží před Conora smlouvu na zápas s Justinem? Když byl na tuto otázku šéf UFC naposledy tázán, nahodil šibalský úsměv a řekl: „Uvidíme.“ A stejně uvidíme i my.


Další články