Sleduj nás

Fury: Žádná neúcta k Ruizovi, ale já a Wilder bychom ho hravě porazili

Fury: Žádná neúcta k Ruizovi, ale já a Wilder bychom ho hravě porazili

Zatímco se Andy Ruiz na americké půdě postaral o veliké překvapení, Tom Schwarz se žádného takového nedopustil. Jeho rekord 24 výher bez jediné porážky byl poprvé pošpiněn a Tyson Fury se následně jako vítěz rozpovídal o dalších plánech.

„Nechci být k Andymu neuctivý, protože se mu podařil historický úspěch, ale abych byl upřímný, tak já i Wilder bychom ho porazili úplně bez problému,“ pravil během pozápasového rozhovoru Tyson Fury, jenž byl časopisem The Ring zvolen nejlepší těžkou váhou současnosti.


Pak přišla řeč na to, co nás čeká a nemine. „Plánuji být tento rok trochu aktivnější, další zápas bych chtěl hned v září a nový rok oslavit s Wilderem. Kdokoliv, kdo z nás dvou vyhraje, ten bude bojovat s vítězem duelu Joshua - Ruiz. Nevidím žádný důvod, proč by se ty fighty neměly uskutečnit.“

A následně přišel i jeden tip na to, jak dopadne odveta mezi Ruizem a Joshuou. „Myslím si, že ji Andy vyhraje. Jakmile zápasník přijde o svůj ‚drive‘, už ho tu nic nedrží. A já té noci před dvěma týdny neviděl nic, co by mi říkalo, že by Joshuu tenhle sport ještě bavil,“ doplňoval Fury.


Kostky byly hozeny a zbývá jen čekat, jakého soupeře předhodí Gypsymu Kingovi tentokrát. Jisté však je, že ať už to bude kdokoliv, neodvrátí to jeho odvetu s Deontayem Wilderem, která je v plánu pro zimu nebo jaro roku 2020.


Další články