Sleduj nás

Fury: Wildera ukončím ve druhém kole!

Fury: Wildera ukončím ve druhém kole!

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) přislíbil, že do druhého zápasu s šampionem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) nastoupí se zcela odlišnou taktikou. S tou si údajně půjde za ukončením.

Bývalá britská jednička v horizontu několika posledních týdnů udělala velké věci, které se týkaly především jejího týmu. Fury pozměnil trenéra a naznačil, že minimálně na chvíli odstoupí od svého tanečního stylu a místo toho zapracuje na razanci úderů. 

„Je mi jasné, že tady v Americe nemohu vyhrát na body, to by veřejnost neunesla, proto jediný způsob, jak si zajistit vítězství, je se o něj postarat mnohem dříve. Rozhodně budu vyhlížet KO. Budu čekat na ten silný pravý hák, který pošle Wildera na podlahu - dobrou noc!“ reagoval na tiskové konferenci Gypsy King.

Rozhodnutí více než dvoumetrového Brita potvrzovala i ona uvedená změna trenéra. „To je přesně ten důvod, proč jsem se vrátil ke svým kořenům. Chci vsadit na sílu své pravé ruky. V posledním střetu jsem s Wilderem třikrát nebo čtyřikrát dobře otřásl, pouze mi chyběla správná razance,“ vysvětloval.


Na KO bychom prý nemuseli dlouho čekat. „Sejdeme se uprostřed ringu, nebude mě muset nahánět. Dostane KO ve druhém kole. Stále dokola se mi zdá sen a ten ukazuje na dvojku. Stoprocentně ho čeká KO ve druhém kole!“ přitvrzoval sebejistý rodák z Manchesteru.


Další články