Sleduj nás

Francis Ngannou odhalil svůj bojový plán na dalších pět let

Francis Ngannou odhalil svůj bojový plán na dalších pět let
Brzo mu bude již šestatřicet let, ale na důchod rozhodně nemyslí. Naopak má ve své kariéře ještě velké plány.


Francis Ngannou je doposud stále šampionem těžké váhy UFC, kde má platnou smlouvu ještě na jeden zápas. Až se z tohoto kontraktu vybojuje, začne spřádat plány na realizaci souboje s Tysonem Furym.

Toto je scénář, který víceméně každý z nás zná. Nikdo ale už neví, co bude potom. To veřejnosti stihl odhalit sám kamerunský Predátor.


„Někdo říká, že stárnu, já naopak říkám, že se teprve zahřívám. Mám před sebou ještě dobrých pět bojových let a ta hodlám naplno využít,“ uvedl.

„Teď jsem po operaci kolene, zatím jsem ochablý. Nemám sílu spárovat, ba dokonce ani trénovat. Až se do toho opět dostanu, vrátím se do poslední obhajoby s UFC a doufám, že to bude proti Jonu Jonesovi.


Potom si dáme zápas o Nejděsivějšího muže bojového světa s Tysonem Furym. To bude tak velký fight, že si ho nenechá nikdo ujít. A až to podnikneme, tak budu vyčkávat, jaké nabídky se ke mně pohrnou.

Nevylučuji možný přesun k boxu, ale nevylučuji ani návrat do UFC, pokud moje služby budou umět dostatečně finančně ocenit.

Slyšel jsem, že plánují turnaj v Africe, u toho bych nerad chyběl, ale opět vše bude záležet na tom, jak moc mě finančně docení. V opačném případě si po souboji s Furym zaměřím čistě na box, který je mou vášní od samotného dětství,“ pověděl Ngannou.


Další články

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

„Ten chlapec vůbec netuší, o čem mluví,“ zavrhl s ledovým klidem předzápasové provokace elitní bojovník Jiří Procházka a naznačil, že miamský lov na sebevědomého jaguára neúprosně graduje. Zraky obou rivalů se už na turnaji UFC 327 střetly tváří v tvář, třebaže novozélandský vyzyvatel raději alibisticky schoval svůj pohled za tmavá skla.

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Přípravy na jeden z nejsledovanějších duelů letošního jara vrcholí. Do bitvy mezi Jiřím Procházkou a Carlosem Ulbergem zbývá posledních deset dní, a zatímco česká kotlina dýchá pro svého hrdinu, v zahraničních diskusích se množí pochybnosti. Styl „všechno, nebo nic“, kterým se český samuraj proslavil, totiž podle mnohých narazí na tvrdou novozélandskou zeď.

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“