Sleduj nás

Ferguson: Pravda je taková, že se mě Makhachev i dos Anjos bojí

Ferguson: Pravda je taková, že se mě Makhachev i dos Anjos bojí
Tony Ferguson všechny zaskočil svou výpovědí, podle které se nabídl UFC, že naskočí jako náhradník proti Makhachevovi nebo dos Anjosovi.

UFC turnaje čítají v posledních dnech několik ztrát, přičemž ty nejcitlivější se týkaly divize lehké váhy.

Islam Makhachev měl původně bojovat s Beneilem Dariushem, ten však jen necelé dva týdny kvůli zranění nohy odstoupil, takže ho nahradil Bobby Green. Téže problém ale řešil nyní i Rafael dos Anjos, kterému pro změnu kvůli covidu vypadl Rafael Fiziev.


V obou případech se údajně Tony Ferguson nabídl, že naskočí jako náhradník. Nikdo jeho dobroty ovšem nevyužil.

Tony Ferguson je připraven


„Byl jsem více než připravený, abych naskočil jako náhradník za Fizieva a střetl se s dos Anjosem. Také jsem byl připravený, abych porazil nástupce Khabibovy tlusté hlavy Makhacheva. Nikdo mou nabídku ale nevyslyšel,“ popisoval Ferguson na svých sociálních sítích.

„Patrně se oba bojí naskočit proti někomu na short notice. Tohle je ale mentalita dnešních rádoby šampionů. Tady je aspoň vidět, kdo jediný to myslí vážně,“ rýpnul si.


Paradoxně si Fergusonovo tvrzení tak trochu protiřečí s tím, co nám sdělil Bobby Green pár dní dozadu.

Když se před dvěma týdny sháněl na short notice náhradník pro Makhacheva, všechny lehké váhy z žebříčku údajně odmítly nastoupit. Greenovi tato možnost byla dána až poté, co se využily veškeré adekvátní možnosti, tedy včetně samotného El Cucuye.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články