Sleduj nás

Ferguson je jeden z těch méně chytrých fighterů, ale Khabiba by porazil, domnívá se Costa

Ferguson je jeden z těch méně chytrých fighterů, ale Khabiba by porazil, domnívá se Costa

Nynější vrchní vyzyvatel z řad střední váhy Paulo Costa (13-0) se ve společnosti svých internetových fanoušků v krátkosti zaměřil na nadcházející turnaj UFC 249 a spolu s ním probral i šance „strašáka“ Tonyho Fergusona.

Costa přiřadil bývalého šampiona z lehké váhy k těm fighterům, kterým chybí zápasnické IQ, ale zato to naopak dokáží vyrovnat svým tréninkem a odhodláním.

„Tony je jeden z největších válečníků v MMA… a vlastně nejen zde. Ačkoliv jako zápasník není příliš chytrý, tak to maskuje svým odhodláním,“ uvedl devětadvacetiletý Brazilec, který touto reakcí vzbudil řadu otazníků.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Paulo Costa a jeho názor na bitvu roku v UFC

„Stále je chytřejší, než jsi ty,“ odepsal mu například jeden z rozhořčených fanoušků.


„Možná je, ale já jsem na rozdíl od něho ještě nikdy neprohrál,“ ponechával si Costa svou hlavu nahoře.  

A i navzdory těmto poznámkách si budoucí titulový vyzyvatel ze střední váhy myslí, že kdyby došlo na souboj Khabib vs. Ferguson, pak by „El Cucuy“ slavil výhru.

„Myslíš si, že by Tony porazil Khabiba?“ zněl dotaz.


„Samozřejmě, porazil. Nemůžete věřit někomu, komu je více než 22 let a stále nechává svého otce, aby rozhodoval o jeho životě,“ uzavřel Costa, který tak vesměs zpochybnil všechny výhry v kariéře doposud neporaženého ruského Orla. Nebýt svého otce, jenž mu je zároveň učitelem, jistě by tak daleko nedošel…


Další články