Sleduj nás

Fakt mě to štve. Nemám rád prohry, neumím je přijmout, bědoval po knokautu talent Pico

Fakt mě to štve. Nemám rád prohry, neumím je přijmout, bědoval po knokautu talent Pico

Mladý bojovník s americkými kořeny Aaron Pico přinášel do hry podle mnohých novou myšlenku, která jej měla vystřelit až na samotný vrchol žebříčku pérové váhy. On sám se ovšem svou čtyřzápasovou vítěznou šňůrou nechal unést a ještě v prvním kole se odporoučel do říše snů.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Mladý bojovník s americkými kořeny Aaron Pico

„Na tohle neexistuje žádná omluva. Nemám rád prohry, nemám rád chyby, ale bohužel se mi teď přihodilo obojí,“ kál se dvaadvacetiletý ranař, jehož celkové skóre ozdobila již druhá prohra z šesti profesionálních duelů.


„Měl jsem teď formu, čtyři výhry v řadě, cítil jsem tedy, že držím pevně osud ve svých rukou, jenže bohužel se zase potvrdilo, že na bojišti nikdy nevíte,“ prozrazoval mladík, jenž se objevil na hlavní kartě Bellatoru 214.


„Normálně se domnívám, že mám ve svých pažích sílu. Kolikrát knokautuji soupeře a ani nevím jak (4 výhry na KO), jenom teď byl protivník rychlejší. Fakt mě to štve. Nemám rád prohry, neumím je přijmout, proto to tak bolí,“ přiznával se.

Proti Aaronovi se do klece postavil dvaatřicetiletý americký hrdina Henry Corrales. Jeho účet se nyní rozšířil na 17 výher a 3 porážky. Knokaut nad Picem v prvním kole by mu navíc měl zajistit bitvu o pás se současným šampionem pérové váhy Patriciem „Pitbullem“ Freirem.Další články