Sleduj nás

Drzý Čert reaguje na výhru nad 200kilovým Kotlárem. Očekával jsem od něj víc, nezastírá

Drzý Čert reaguje na výhru nad 200kilovým Kotlárem. Očekával jsem od něj víc, nezastíráFoto: RedFace

Diego Kotlár sliboval samou krev a násilí, nakonec si v kleci ustlal podobně jako v zápase s Karlosem Bendou. Tentokrát to mělo ovšem tu výhodu, že šel v jeho oblíbeném boxu, nikoliv v MMA, a tak mu soupeř nemohl na hlavu šít nějaké údery navíc.

Diego Kotlár doufal, že když nepřemohl Karlose Bendu, poradí si alespoň s jeho kamarádem a sparingpartnerem Michalem Indrou. Promo k tomuto zápasu se vyhrotilo do takové míry, kdy Diego dokonce hrozil, že si vezme 30 tisíc bratranců a najede Michalovi s Karlosem na barák. Své emoce však udržel na uzdě, a tak se předpokládalo, že je promítne v kleci, kde se s Michalem domluvil na boxerských pravidlech (v malých rukavicích). Ani to mu však nepomohlo v tom, aby se zblízka podíval na žíněnku.

Jelikož si Diego zatím líže rány, zeptali jsme se vítěze, jak si hlavní zápas večera užil, co říká na svého soupeře a zdali se můžeme těšit na nějaké další vystoupení.  

Jak sis turnaj užil?

„Co se týče turnaje RedFace VOLUME 4, musím říct, že Peťa Diviš (promotér) i přes nějaké nezdary doručil skvělý galavečer a klobouk dolů za to, jak se snaží. Já jsem si večer užil nejvíc. Zápasy jak bizarní, tak i na profi úrovni, kdy tam fakt létaly brutální rány.“Diego před zápasem sliboval krev a násilí, nakonec předvedl, co předvedl. Jak hodnotíš jeho výkon?

„Diego samozřejmě jako vždy sliboval demolici. To k němu patří. A na druhou stranu, kdyby to tak nehrotil, asi by to lidi nelákalo. Je škoda, že nedal aspoň něco do přípravy, neboť na zápas s Karlosem se připravoval. Přípravou by měl i lepší psychiku a zápas by mohl vypadat trošku jinak.

Samozřejmě Diego má určitou váhu a kdyby mě trefil, tak mám vymalováno! Nicméně tohle jsem schopný si pohlídat. Nechci se ho úplně zastávat, protože se na přípravu vykašlal, ale má můj respekt, že nastoupil. Ono stát v kleci není tak jednoduché, jak to vypadá.“

Cítils z něho před bojem nějaké nebezpečí? Ani ne minutový zápas. Na tom se asi nemohla naplno projevit tvá příprava. Půjdeš do toho znova?


„V ohrožení jsem se vůbec necítil od začátku, jednou mě sice trochu líznul, ale nebylo to skoro cítit. Ono to sice tak nevypadalo, ale dostal tvrdý úder na spánek, ale čekal jsem, že se ještě postaví... škoda.

Jak jsem již už několikrát říkal, tohle byl můj první zápas. Byl to tedy jen box, ale mě baví MMA a určitě bych rád pokračoval a vyzkoušel si zápas v MMA.“

A jaký typ soupeře by tě teď lákal?

„Co se týče soupeře, tak tady asi půjde spíše o výběr ze strany RedFace, aby to bylo pro ně zajímavé a nalákali nové příznivce této organizace. Samozřejmě soupeř by měl být nějak rovnocenný k mému věku, váze a zkušenostem. Mám určitě v hledáčku dva... jsou to Milan ‚Bourák‘ Hoffinger a psychopateček Alešek.“


Další články