Sleduj nás

Doručím vám show, jakou jste ještě neviděli! slíbil Rockhold. Perrymu věstí krutý osud

Doručím vám show, jakou jste ještě neviděli! slíbil Rockhold. Perrymu věstí krutý osudFOTO: UFC

Luke Rockhold se pokusí svůj debut v boxu holých kloubů ověnčit nějakým ukázkovým knokautem, po kterém mu zatleská i jeho soupeř. 

Organizace Bare Knuckle FC si připravila pro svoje fanoušky pochoutku v podobě lukrativní boxerské podívané dvou známých UFC veteránů. V jednom rohu Mike „Platinum“ Perry, který v BKFC má už dva souboje a oba je vyhrál, ve druhém Luke Rockhold, bývalý UFC šampion, jenž v boxu bude teprve debutovat. 

Oba borci si spolu zatančí 29. dubna v Coloradu, kde jim také bude patřit hlavní zápas večera. A protože má jít o divácky nejzajímavější bitvu, pokusí se ji minimálně jeden z bojovníků pořádně ověnčit, že na ni fanoušci nezapomenou. 


„Moc se těším, protože se jedná o novou kapitolu mého života, kterou chci nakopnout co nejúspěšněji, jak jen to půjde. Hodlám se prezentovat s tím nejlepším KO, které mi pochválí i sám Perry, až se z něho probudí,“ zasmál se Luke Rockhold hned úvodem. 

„Doručím lidem tu nejlepší show, jakou kdy viděli. Cítím se jako mladý kluk, který jde poprvé do boje, takové nadšení jsem už dlouho necítil. Dlouhou dobu jsem býval zraněný, pořád mě něco trápilo a na MMA už jsem neměl, ale teď vidím novou příležitost a hodlám v ní všechny své zkušenosti prodat,“ říkal někdejší šampion střední váhy UFC. 


Jak vnímá Perryho? 

„Mike Perry je malinký pejsek. Štěká, ale nekouše. Umí budit zájem, umí se prezentovat, ale já si věřím. Za mě hovoří sebevědomí a šampionské zkušenosti… Nevím, jestli si Mike uvědomuje, že jsem zkušenější a také podstatně větší. Ty fyzické parametry jsou rozhodně na mé straně,“ povídal Rockhold. 

„Očekávám, že vyhraju na nějaké spektakulární KO. Půjdu za ním a trefím ho nějakou ranou, po které se už neprobere. Ani nebude vědět, odkud to přišlo, protože dokážu útočit z mnoha špatně čitelných úhlů. Vytáhnu ze sebe to nejlepší, to se můžete spolehnout,“ slíbil Rockhold skrze TMZ Sports. 


Další články