Sleduj nás

Dominick Reyes: Jones bojoval jen s průměrnými atlety, ne s extra třídou, jako jsem já

Dominick Reyes: Jones bojoval jen s průměrnými atlety, ne s extra třídou, jako jsem já

Opět se nám zde začíná opakovat stará pohádka, která akorát nese jiný název. Další z budoucích soupeřů šampiona Jona Jonese pevně věří, že disponuje všemi potřebnými vlastnostmi, aby současného krále pound-for-pound žebříčku dokázal svrhnout.

„Jsem atlet, kterému on ještě nečelil,“ poukazuje na svou agilnost nový vyzyvatel v polotěžké váze. „S někým tak hbitým, jako jsem já, Jon ještě nebojoval. Žádný z jeho soupeřů se ani za mák nepřiblížil tomu, co dokážu,“ snažil se nabrat předzápasové sebevědomí a přízeň medií.


Dominick „The Devastator“ Reyes si svou titulovou příležitost zasloužil při turnaji UFC on ESPN 6, kde skrze exkluzivní KO v prvním kole porazil Chrise Weidmana, čímž možná i ukončil jeho kariéru. Devětadvacetiletý rodák z Victorvillu v Kalifornii si tak připsal už dvanáctou výhru v řadě a šestou v UFC. Doposud ještě nenašel žádného přemožitele a nerad by na tom něco měnil i 8. února v Texasu.

„Jonese mohu dorovnat nejenom fyzicky, ale i psychicky. Jediné výhody, které oproti mně má, jsou větší rozsah paží a více zkušenosti. Já sám jsem se utkal s několika zkušenými chlápky, a proto vím, že tohle slovo nic neznamená. Jakmile se během fight night zavřou dveře klece, veškeré znalosti z předchozích soubojů vám jsou k ničemu,“ dodával Reyes, který se patrně snažil naznačit, že Jonesovi žádná z předchozích zkušeností nepomůže v boji proti jeho stylu.  Další články