Sleduj nás

Do KSW míří monstrum: Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon

Do KSW míří monstrum: Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon

Profesionální kulturista Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon polské KSW. Organizace v tiskové zprávě uvedla, že je již podepsaná smlouva a nic nebrání jeho premiéře na některém z galavečerů pravděpodobně začátkem roku 2019.

Ford disponuje opravdu impozantní postavou, měří 204 cm a váží 145 kg. Uvidíme, jak toho dokáže využít a na kolik bude schopný dohnat zkušenosti ze zápasů na nejvyšší úrovni. Sám uvedl, že to u něj není momentální rozhodnutí, bojová umění miluje odjakživa a ve svůj úspěch věří. 

Drasticky překopal veškerou přípravu a snaží se zlepšovat po všech stránkách. KSW každopádně tato akce neuškodí, Martyn má jen na Instagramu 1,3 milionu sledujících, další spousty fanoušků ho sledují na ostatních sociálních sítích a pro polskou organizaci to bude minimálně dobře mířená marketingová klička.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ve chvíli, kdy bude schopný dohnat chybějící kardio a využívat svých fyzických předpokladů, by mohl být opravdu děsivý protivník.

Martyn Ford v KSWDalší články