Duel mezi Patrikem Kinclem a Makhmudem Muradovem slibuje nejen výjimečný sportovní zážitek, ale i pořádně napjatou atmosféru.
Pražský Eden se připravuje na bitvu legend. Duel Vémola vs Végh má být vyvrcholením trilogie, která psala historii. A právě na domácí půdě fotbalové Slavie panuje naprostá shoda: vyhraje Terminátor.
Jeden večer v Edenu, tři kola od milionů. A pak svatba na Kypru. Matěj Peňáz ví, že červen bude náročný, ale také může být nezapomenutelný.
Tadeáš Růžička, kdysi zázrak české bojové scény, dnes sedí za mřížemi. A trenér Ondřej Hutník přiznává: „Byla to naše lekce.“
Bezdomovci se prali přímo u hlavního nádraží v Praze, zatímco je youtubeři natáčeli a nabízeli jim alkohol. Virální video z parku budí otázky o etice i bezpečnosti.
Bude to velký den, slibuje Jarda Kotlár. V Clash of the Stars se vrací do místa, které sám nazývá „zlou klecí“. Do bojiště o rozměrech 3×3 metry. Do prostoru, který je podle něj jako stvořený pro bolest, emoce a odplatu. A právě tu má v plánu.
Jaroslav Kotlár sice teď míří do klece s Karlosem Bendou, ale ještě víc ho to táhne do hudebního studia, kde chystá skladbu s Martinem Kociánem z Luneticu a doufá, že si s ním jednou plácne i sám Yzomandias. Srdce do toho prý dává už teď.
Turnaje, schůzky, tlak, únava… a ticho za dveřmi. Ondřej Novotný si po velkolepé akci ve Frankfurtu sáhl na dno. Otevřeně promluvil o vyhoření, které doprovázely psychické potíže i zvláštní tělesné reakce. „Připadal jsem si jako feťák,“ přiznal.