Těžko říct, co si o tom myslet. Na jednu stranu TJ sliboval jednoznačnou dominanci, na druhou byl ale rád, že vůbec bral vítězství na body. A to navíc ještě velmi těsné.
Bývalý šampion bantamové váhy si sice poradil se svým soupeřem
Corym Sandhagenem, ale úplně zadarmo to nebylo. Kromě několika krvavých zranění musel jít i na šití, a nakonec z něho vypadlo, že do samotné bitvy vstupoval již zraněný.
„Během přípravného kempu jsem si natrhl kolaterální vaz v koleni, kvůli čemuž jsem se nemohl naplno věnovat sparingům. Navíc jsem si poranil i levé rameno… Má celá příprava byla taková nijaká, sotva jsem se jí prodral,“ odhalil po svém vítězném comebacku Dillashaw.
Exkluzivně před MS 2025: 500 kč zdarma, všechny přenosy živě a 100 free spinů
„Dva dny před samotným zápasem jsem měl potíže vůbec chodit. Když to tak vezmu, nakonec musím být vzhledem k okolnostem s výsledkem spokojený,“ uvedl pro ESPN MMA pětatřicetiletý bijec z bantamové váhy.
TJ Dillashaw má za sebou tedy první fight po dvouleté stopce. Samotná historie se už nebude ptát na to, jakým způsobem k vítězství došel, podstatná je jenom ta výhra, která by mu měla zaručit pozici příštího povinného titulového vyzyvatele.
„Buďto si počkám na vítěze duelu Sterling vs. Yan, anebo přijmu zápas ještě s někým jiným. Jak jsem řekl, jsem tu, abych dominoval. Nikdo v bantamové váze mě nedá, tohle je má divize!“ vzkázal všem spolubojovníkům.