Sleduj nás

Diego Sanchez: Nick Diaz je jenom odpad, co urážel mou rodinu

Diego Sanchez: Nick Diaz je jenom odpad, co urážel mou rodinu

Po odstupu času se Diego Sanchez rozhodl napovrch vytáhnout jedno nepříjemné téma.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Ještě, když Nick Diaz působil v UFC, vládla mezi oběma bojovníky veliká nenávist, kterou se stocktonský gangster rozhodl ventilovat formou urážek. Ty však neříkal nikde veřejně, ale trochu nečekaně využil internetu.

„Já a Nick jsme se nesnášeli. On to ovšem přehnal, když mi najednou začal posílat emaily, kde kydal sračky o mé matce a o mém otci. Snažil se mi tím dostat pod kůži. Nenáviděl mě za to, co se stalo v Ultimate Fighterovi, protože ta show budila velkou pozornost,“ odhalil Sanchez.


Diego Sanchez řekl pravdu o svém soupeři v UFC

Osmatřicetiletý veterán z Nového Mexika tak připomínal, že starší z bratrů Diazů těžce skousával porážku, kterou utrpěl v dnes již zrušené show The Ultimate Fighter. V té se oba borci střetli ve finále a Sánchez v něm po třech kolech vyhrál na body.


Jak ovšem mohl Nick získat Diegovu emailovou adresu? „Bavil se s nějakým podlým MMA novinářem a ten mu ji dodal. Jakmile ji dostal, začal mi posílat nenávistné vzkazy,“ vysvětlil Sanchez, jenž tuto informaci vyslal do světa během Real Quick podcastu s Mikem Swickem.


Další články