Sleduj nás

Diego Kotlár pokračuje v útoku na Vémolu: Neber si cigány do huby a ukaž, že nejsi srab. Podepiš smlouvu!

Diego Kotlár pokračuje v útoku na Vémolu: Neber si cigány do huby a ukaž, že nejsi srab. Podepiš smlouvu!Foto: Clash of the Stars

Diego Kotlár se rozhodl vzít svou výzvu směrem ke Karlosi Vémolovi velice vážně a zároveň velice osobně.

Na veřejnosti převládá názor, že by si žádný nesportovec neměl dovolovat vyzývat člověka, který každý den tvrdě dře v tělocvičně a MMA prakticky zasvětil život. Diegova výzva ovšem sahá za hranice jakéhokoliv sportovního charakteru, tohle je údajně osobní, protože si Karlos dovolil do úst vzít vznešený rod Kotlárů.

Jak to začalo

Abychom byli plně v obraze, musíme si připomenout, jak to celé začalo. Terminátor nám v létě 2023 slavil 38. narozeniny, když (zjevně opojen alkoholem) do kamery řekl, že si už teď dělá plány na důchod a že by se klidně nebránil zamířit do Clash of the Stars, kde zrovna září Kotlárové, konkrétně Jarda a Diego. Pokud by těmto sportem neznalým, ovšem ohromně sebevědomým jedincům čelil, mohl by tím naplnit svoji peněženku, a to jej upřímně lákalo.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Když se blíží ten důchod, tak bych si rád pořádně vydělal, tak ať mi dají v Clashi milion za každého Kotlára, kterého tam mají, a já do toho půjdu. Postavím se proti všem. Hlavně, aby jich bylo co nejvíc, abych si pořádně vydělal. Ať je jich v kleci alespoň osm,“ žertoval Vémola během narozeninových oslav.

Diegova výzva

Kdo by to byl čekal, jak tato neškodná slova dokáží zamíchat kartami. Jak Jaroslav, tak i Diego se jich chytli a oba prakticky vzápětí Karlosovi natočili video. Jako by se přitom domluvili, protože oba shodně řekli, že Karlos má nulový postoj a že by ho v kleci porazili.


Na jejich výzvu Karlos sice už nereagoval, ale emoce se v nitru mysli Kotlárů stále hromadily. Jaroslav v tom opojení zapomněl platit alimenty, a tak se mezitím na pár let uklidil do chládku za mříže, ale Diego je na svobodě, a proto si může vyskakovat anebo točit podobné výzvy, jako je například tato.

Teď je to osobní

„Takže Karlíto, viděl jsem tvůj podcast. Neber si nás čáve do huby a neházej nás do jednoho pytle. Jsme tady jen dva Kotlárové, a ne že celá Clash of the Stars jsou Kotlárovci. Jsme tu já a Jarda. A já jsem tady pro tebe! A doufám, že teď se domluvíš se svojí organizací a podepíšeš smlouvu!“ dostal Vémola od Diega rozkazem. Text ve videu samozřejmě zůstal v originálním znění, jak jej mistr Kotlár napsal.


„Takže uvidíme, jestli jsi chlap!“ zaznělo dodatečně od třiačtyřicetiletého bojovníka z ulic, který dost pochybuje o Karlosově mužnosti a odvaze.

Tento text v podstatě navazuje na předchozí výzvu, která je jen pár dní stará. V té se Diego dokonce zmínil, že má Terminátor nulový postoj a že by ho v boxu naklepal jako řízky. A aby si vynutil jeho reakci, tak i rozporoval jeho přínos pro MMA. 

Zdroj: Autorský text, Diego Kotlár Instagram


Další články