Sleduj nás

Diego Kotlár: Vémola je lúzr, to já nejvíce proslavil české MMA. Lidi, pořádně makejte, ať taky něco dokážete

Diego Kotlár: Vémola je lúzr, to já nejvíce proslavil české MMA. Lidi, pořádně makejte, ať taky něco dokážeteFoto: Clash of the Stars

Celou dobu jsme byli mystifikováni. Žádný Karlos Vémola, nýbrž Diego Kotlár se postaral o největší rozvoj českého MMA.

Čtvrteční předzápasová tisková konference z dílny Clash of the Stars přinesla další porci bizáru, o jehož značnou část se postaral nám všem již dobře známý pouliční rváč a někdejší dobrý chábr z Mírova Diego Kotlár. Ten by dle všeho velice rád dal zavzpomínat na svá drsná léta, kdy jeho pěsti lámaly čelisti, a proto vyzval k souboji českou MMA legendu Karlose Vémolu.

Nejedná se o první výzvu, ve své podstatě zde nějaké oťukávání bylo už v létě 2023, ovšem postupem času zjišťujeme, že vážně nejde o vtip a že je Diego připravený Karlose naklepat jako řízky. Ve svém dodatečném vysílání na TikToku dokonce zmínil, že si Vémola vzal rod Kotlárů do pusy, což si s ohledem na své omezené bojové schopnosti neměl dovolovat, a za to bude nyní pykat.


„Vémola si nás (Diega a Jardu) vzal do pusy a řekl, že by klidně porazil autobus Kotlárů. Jarda tu teď není, ale jsem tu já a já do toho s ním půjdu. On si chce vydělat na důchod, já si teda taky chci vydělat na důchod, ale když je takovej frajer, jak si o sobě myslí, tak ať to přijme v boxu. A pokud půjdeme v boxu, tak proč bych ho neporazil?“ ptal se Diego fanoušků.

Navíc jsme podle všeho celou dobu žili v mystifikaci. O největší rozvoj bojových sportů u nás (jak sám řekl) se nepostaral Karlos Vémola, nýbrž Diego Kotlár, o jehož slávě se jednoho dne budou psát básně a skládat písně.


„To já jsem největší legenda českého MMA, žádný Vémola. Já jsem legenda a taky celebrita. Proto mě Clash chce s Karlosem, protože ví, že jim vyprodám O2 arenu,“ nechal se slyšet nabuzený bojovník ze Šumperka, kvůli jehož jateční váze bude muset Karlos Vémola udělat velkou výjimku, pokud tedy k zápasu s Diegem jednou přistoupí. Budeme-li předpokládat, že Terminátor v době bez zápasu váží okolo 105 kilo, tak mu pořád na jeho soupeře chybí nějakých 90.

„Karlos si vzal rod Kotlárů do pusy, tak pokud má odvahu, tak ať to přijme. Uznávám ho, ale v postoji je to lúzr. Nevidím důvod, proč bych ho nemohl porazit, a on ví, že cesta k penízkům vede skrze mě. To mně chce dát prezident vyznamenání za přínos bojovým sportům, ne jemu. A vy (fanoušci a posluchači) byste taky měli začít pořádně makat, pokud chcete být tak silní a úspěšní, jako jsem já," zněl Diegův závěrečný vzkaz.Další články