Sleduj nás

Diego Kotlár: Moji odvahu nikdo z vás nemá. Čert je profík, co drží dva pásy, odveta ho ale nemine

Diego Kotlár: Moji odvahu nikdo z vás nemá. Čert je profík, co drží dva pásy, odveta ho ale nemineFoto: RedFace

Diego Kotlár dostal znova za vyučenou, ovšem tentokrát se prý nemá za co stydět. Tučný šek za třicetisekundový zápas si poctivě vydělal v boji s naprostým profíkem. 

Michal Indra alias Drzý Čert je vysloužilým policistou a zároveň člověkem, který se udržuje ve formě. Hned po zápase do mikrofonu přiznal, že to byla jeho první ostrá zkouška v kleci, a přesto si z toho Diego vydedukoval, že čelil profesionálovi. Jak, to nevíme, ale zjevně proto, aby zmírnil tíhu té jinak drtivé porážky a zároveň kritiky, která se k němu valí. 

“Tady mě budete hejtovat, že já někomu dělám ostudu? Většina z vás by do ringu s takovými lidmi, jako jsem vstoupil já, nikdy nešla!” rozohnil se Diego na svém TikToku, kde promlouval do duše všem lidem, co si z něho dělají srandu anebo jej kritizují. 

“Karlos Benda je profesionální kulturista, MMA zápasník a sportovec jako blázen. Tento Drzý Čert je jeho trenér. Má dva mistrovské opasky v MMA a já si to s ním dal v boxu. Šel jsem s frajerem. Bojoval jsem s frajery. Ukažte mi, když takhle mluvíte, jestli byste s takovými lidmi šli do ringu. Takže se taky trochu proberte.

Prohrál jsem, klobouk dolů před soupeřem, ale nemine ho odveta. Teď teprve začnu makat, protože jsem doposud nic nedělal. Vůbec jsem netrénoval, celý rok jsem marodil, ale teď začnu a pak dám Čertovi novou výzvu. 


Takže lidi, vaše kritika mě vůbec nezajímá. Pište si, co chcete. Na gala se mnou byla spousta Romů, kteří mě podrželi. A bylo jedno, jestli jsme vyhráli nebo prohráli, ale byl to hlavní zápas, uskutečnil se ten hlavní zápas a já v něm bojoval s profíkem. Já jako laik a amatér jsem šel s profíkem, a to se cení. A i když jsem dostal jednu nebo dvě rány, já mu dal taky jednu nebo dvě rány, tak mě trefil dobře. Mohlo to být ale i jinak, mohl jsem ji dát dřív. Nedal jsem, teď to nevyšlo, ale příště to vyjde. A vy, co mi píšete nějaké špatné věci, víte, co mi můžete. A ti, co drží s Diegem, Oss!” vzkázal. 

Je fakt, že když Diego stál v kleci s Indrou, tak to vypadalo jako zápas amatéra s profíkem, ale ve skutečnosti se jejich zkušenosti v nitru osmiúhelníku příliš nelišily. Diego měl možná ještě tu výhodu, že je mladší, vynutil si pravidla boxu a již věděl, jaké to stát před naplněnou halou. Přesto spadnul k zemi jako hruška.

Další články