Sleduj nás

Diego Kotlár: Létám jako motýl a bodám jako včela. Benda se omluví mně i Jardovi

Diego Kotlár: Létám jako motýl a bodám jako včela. Benda se omluví mně i Jardovi  Foto: Clash of the Stars (DUPLEX Praha)

Teď už se to nedá nijak vyvrátit, Karlos Benda prý proti Jardovi Kotlárovi podváděl a Diego z něj chce vymlátit veřejnou omluvu. To vše předtím, než půjde do OKTAGONu MMA, kde se stane šampionem.


Rodina drží vždy při sobě a stejně to je i u Kotlárů, kde Diego (Jan) hodlá pomstít synovce Jaroslava, který před několika měsíci na turnaji Clash of the Stars 3 čelil Karlosi Bendovi.

Co Diego ovšem vypátral, to ho naprosto šokovalo. Zjistilo se, že Karlos do bitvy údajně vstupoval silně nasypaný, čímž pošpinil férovost této hry.

„Tak ty jsi vzor pro mladé lidi?! Od devatenácti let do sebe pícháš steroidy a jsi napíchanej jako jehlička. Sám jsi přiznal, že sedm měsíců z dvanácti sypeš!“ vyčítal Diego Bendovi v online streamu na svém Facebooku.

Jardovi se omluvíš!

„Očekávám, že se mi omluvíš za ty lži a ponižování a pak Jardovi Kotlárovi za podvádění a Clashy vrátíš pohár, který jsi dostal za výhru. Poslední čtyři měsíce jsi sypal a do boje jsi vstoupil kompletně nadopovanej, protože ses bál. Měl jsi z Jardy strach. Vyhrál jsi jen proto, že jsi byl nadopovanej,“ vyjádřil se Diego, kterému se nelíbilo ani to, jak „zkorumpovaný rozhodčí“ ovlivnil zápas, když nechal Bendu, aby svého soupeře škrtil ještě pět sekund po zaznění gongu.


„Já po tobě budu chtít, abychom my dva do naší bitvy vstoupili čistí, abychom v krvi neměli ani zrnko žádných steroidů a žádných blbostí. A tomu Jardovi se omluvíš, že jsi podváděl, a vrátíš pohár, který jsi dostal!“ naléhal Diego.

Létat jako motýl, bodat jako včela

Známé přísloví Muhammada Aliho se doneslo i do skromných českých končin. Ve svém proslovu jej použil i Diego Kotlár, jehož žihadla jsou opravdu smrtící. Dokonce více, než si většina lidí umí představit.

„Létám jako motýl a bodám jako včela. Dobře, mám 170 kilo, takže možná tak dobře létat nebudu, ale bodat rozhodně budu jako včela. A jestli mi Benda hodlá útočit na břicho nebo na nohy, jak říká, to mi je úplně jedno, já to ustojím.“


Karlose čeká bída

„Za to, jak se chováš, pomlouváš a ponižuješ tě čeká peklo. Za to, co o mně na tom svém YouTube kanálu meleš, ti zlomím sanici, to se spolehni, ty zdechlino. Teprve teď poznáš, co je to romská síla. A taky poznáš, co je to pořádná bomba!“ slíbil novodobý Terminátor, který od dubna zahájil tvrdé tréninky, jejichž cílem není pouze výhra nad Bendou, ale také laso do OKTAGONu MMA. 


Další články