Sleduj nás

Diego Kotlár: Já jsem pouliční rváč. Bendu bych venku přetáhl kamenem, v kleci mě limitují pravidla. Odveta ale bude!

Diego Kotlár: Já jsem pouliční rváč. Bendu bych venku přetáhl kamenem, v kleci mě limitují pravidla. Odveta ale bude!  Foto: Clash of the Stars

Jelikož nemusí chodit do práce, tráví Diego Kotlár svůj čas trénováním, aby si došel pro odvetu s Karlosem Bendou.

Kdyby mu byl osud nakloněn, tak se jí dočkáme na ulici, ale protože žijeme v kultivované společnosti, máme tu od toho předurčené bojiště. A to třiačtyřicetiletého Jana Kotlára dodnes mrzí, protože se v mládí údajně pral po garážích, kde si vybudoval velké jméno, na které v kleci, jíž limitují pravidla, nemohl dát zavzpomínat.

„Problém byl v tom, že jsem na Bendu nebyl připravenej. On měl na mě rok nebo dva náskok a už věděl, jak toho využít. Dobře mě trefil na žebra, zlomil mi je a bylo hotovo. Vyhrál v prostoru, kde jsou nějaká pravidla, kde je na to zvyklej. Být to na ulici, tak říkám, beru první kámen, co mám po ruce, KO a rovnou ho veze záchranka. Ale tohle je klec, nedá se svítit, vyzrál nade mnou, příště to bude jiný,“ pravil Diego při pravidelném každodenním vysílání na svém TikToku.

A kdy příště by to tedy mělo být jiné? „Dejte mi rok nebo dva. Teď jsem se poučil, naberu zkušenosti a za rok nebo dva do toho půjdeme znovu. A určitě mohu vyhrát. Porazím ho a pak mu nabídnu trilogii v kleci strachu,“ plánuje Diego, který tak čirou náhodou ukázal na místo, které si pro změnu oblíbil druhý Kotlár, a sice Jaroslav. Klec strachu je specifická tím, že v jejích rozměrech 3x3 metry nemáte příliš mnoho prostoru pro nějaké taktizování, proto je KO víceméně zaručeno.

Nadávky do rodiny? To prý musel

Velkou kapitolou celého příběhu mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem byly také nadávky na rodinu, které z velké části (vlastně celé) přicházely ze strany šumperského Terminátora. Když měl Diego na streamu druhého influencera „Anonymouse“, vysvětlil mu, proč se k takové nechutnosti vůbec uchýlil.


„Já jsem Karlosovi nechtěl brát rodinu a zvířata do pusy, ale já jsem musel, on mi nedal jinou možnost. On mi říkal, že mi chodí za ženou, že já spím se svými dětmi, tak jsem mu já vzal maminku, tatínka, babičku, dědu, psy a přítelkyni do pusy. Ale bylo to jen v rámci sebeobrany, rozhodně jsem si nic nezačal. Chápu, přestřelil jsem, teď je to za námi a já se o něm nevyjadřuju zle a věřím tomu, že ani on o mně. Přátelé asi nikdy nebudeme, ale ani nadávat si už nemusíme,“ odpovídal Diego, jehož slova jsou v tomto ohledu velice rozporuplná. Dodnes existují důkazy, že tu agresi a nadávky vůči Karlosovi řídil hlavně on.

Příští zápas v lednu

Na odvetu proti Karlosovi se Diego pokusí zahřát už tento leden, a to v duelu proti 209kilovému TikTokerovi Gappovi. I zde bude bohužel limitován pravidly, ale přeci jen do té doby asi něco natrénuje, když už nemusí chodit do práce, a tak by se mohl ukázat v lepším světle. Další články