Sleduj nás

Dejte mi kvalitního soupeře a dorazím klidně do Česka, vzkázal ruský Pepek námořník

Dejte mi kvalitního soupeře a dorazím klidně do Česka, vzkázal ruský Pepek námořníkFoto: Epic Fighting Champioship

Kirill Tereshin alias „Ruki Bazuki“ se těší na svůj další fight v kleci. Navíc nevylučuje, že kvůli němu nevycestuje za hranice Ruska… Třeba do Clash of the Stars?

Momentálně Kirill působí v Epic Fighting Championship, což je ruská verze českého Clash of the Stars. Jeho dva bojové pokusy ovšem skončily zdrcující prohrou, před kterou jej neubránily ani jeho syntholem napíchané paže.

Právě tyto paže jsou největším předmětem pozornosti. Ruský mladík si je začal vylepšovat po domácku vyrobeným syntholem již před šesti lety, a i když mu dopomohly ke slávě, jeho zdraví mu za to příliš nepoděkovalo.

Lékaři mu do konce hrozili amputací, pokud včas mladíka nedostanou na operační sál. Protože se však jednalo o náročnější zákrok, nemůže jej provádět jen tak někdo, což přineslo další komplikace.

Tereshin si nyní vydělává jako influencer a ačkoliv je z nejhoršího venku, stále ho čeká ještě druhá, třetí a možná i čtvrtá operace. Sponzora, který mu pomáhá zvrátit tento omyl, sice našel, ale i tak sám shání peníze, kde se jen dá. Například bojováním.


Čestný místo má Kirill zajistštěné v Epic Fighting Champioship, ale nebrání se dobře placenému angažmá i jinde. To je zřejmě také důvod, proč se přemístil na své sociální sítě a poslal vzkaz do světa.

„Mám za sebou vojenský výcvik a jsem od přírody zabiják. Kdo o tom chce rozporovat, tomu jsem připravený čelit v kleci. A je mi jedno, jestli to bude v Epic Fighting anebo někde jinde mimo Rusko. Pojedu kamkoliv. Anglie, Německo, Česko, Raskouko, nezáleží mi na tom,“ promluvil Tereshin.

„Mám pouze dvě podmínky. Chci soupeře, co za to bude stát, a chci dostat odpovídající částku. Já přináším nejen zkušenosti, ale také show. Mé svaly nejsou jenom napíchané olejem, mé údery vážně bolí. Kdo se o tom chce přesvědčit na vlastní kůži, tomu rád vyhovím,“ vyslal ruský mladík do éteru a teď jenom čeká na odpovědi.Další články