Sleduj nás

Dana White rozhodl! Tento člověk bude bojovat s vítězem zápasu Oliveira vs. Makhachev

Dana White rozhodl! Tento člověk bude bojovat s vítězem zápasu Oliveira vs. Makhachev
Dana White nastínil své plány pro divizi lehké váhy. V hlavě se mu rýsuje mnoho zápasů, a dokonce má jasno i o dalším titulovém vyzývateli.


Divize lehké váhy UFC překypuje kvalitou a o titul si říká mnoho borců. Ani jeden z momentálně evidovaných bojovníků z oficiálního žebříčku se však dle Dany Whitea vyzývatelem nestane. Z pérové váhy do vyšší hmotnostní kategorie totiž přeskočí Alexander Volkanovski.

khamzat dana white Khamzat a Dana White

Dana White plánuje zápasy v UFC


„Tento scénář dává největší smysl!“ má jasno prezident UFC. „Volkanovski to v pérové váze už celé vymlátil, porazil každého, koho jsme před něho postavili. Nevidím tedy problém, proč by to nemohl zkusit jinde. Dozajista má nejvyšší právo nárokovat si v lehké váze titulovou šanci.“

Volkanovski má dělat titulového náhradníka dvojici Makhachev – Oliveira již nyní v Abú Dhabí. Nyní White vesměs potvrdil, že i kdyby do této bitvy nezasáhl, tak si část dortu přeci jen ukrojí.

A co tedy bude s Beneilem Dariushem, jenž po titulové šanci volá dlouhé měsíce? „I pro něho máme připravené plány, ovšem bude záležet, jak si nejprve poradí s Mateuszem Gamrotem. Beneil byl dlouho mimo hru. Nebylo snadné pro něho vymyslet něco dříve,“ poznamenával vrchní lodivod organizace.


Fanoušky nepochybně zajímá i to, co bude s Conorem McGregorem… „Conor se vrátí v příštím roce. Doposud nemám žádné potvrzení, v jaké váze to bude. Já bych ho nejraději viděl v lehké, ale možná nás překvapí změnou. Budeme to řešit, až to bude aktuální. Každopádně se Conor vrátí,“ potvrdil Dana White na tiskové konferenci.   

Další články