Sleduj nás

Dana White promluvil o dalším konci Conora McGregora. Je důvod k obavám?

Dana White promluvil o dalším konci Conora McGregora. Je důvod k obavám?

Hlava největší MMA organizace se po konci UFC 250, kde Amanda Nunes úspěšně obhájila titul šampionky pérové váhy, ukázala na tiskové konferenci, kde promluvila o dalším potenciálním bojovém konci Conora McGregora.  

Jak již bylo naznačeno a jak se mnozí domnívají, Conorovi mohlo jít hlavně o to, aby strhnul veškerou pozornost opět čistě na sebe, což se mu v samotném závěru podařilo naprosto dokonale. Opravdu bravurní výkony Nunes, O’Malleyho či Garbrandta byly ve světě bojových sportů zastíněny jediným příspěvkem na Twitteru. Potíž je v tom, že ten příspěvek vydala nejlukrativnější hvězda současnosti.


„Tohle je prostě Conor, jako byste ho neznali. Takhle on pracuje,“ dostával se ke slovu Dana White, jenž se zprvu snažil viditelně uklidnit situaci, než později trochu zvážnil. „Nikdo na nikoho netlačí, aby bojoval. A pokud Conor, Jorge (Masvidal) nebo Jon (Jones) cítí, že nastal správný čas, aby ukončili kariéru, tak by to měli udělat,“ pokračoval a zmínil tak i další dvě jména, která se v posledních dnech dostala do křížku s UFC kvůli financím. Jak Jones, tak i Masvidal pohrozili odchodem, pokud nebudou jejich služby doceněny. Tato záležitost stále není uzavřena.  

„Rozhodně se nebudu tvářit a říkat, jak jsou to šílená rozhodnutí, protože s ohledem na to, co se venku děje, se vše dá považovat za šílenost. Takže do jisté míry to chápu,“ dodával Dana White s tím, že až se tato krize přežene, vrátí se prý všechno do zajetých kolejí.Další články