Sleduj nás

Dana White potěšil fanoušky UFC: Cormier vs. Jones číslo 3 je předmětem vyjednávání!

Dana White potěšil fanoušky UFC: Cormier vs. Jones číslo 3 je předmětem vyjednávání!

Bojová pohádka, která se nese již pod číslem 3, by mohla být po Jonesově velmi dlouho očekávaném návratu opět jednou na programu dne. Současná hlava organizace UFC nám přiznala, že se na tuto bitvu všichni fanoušci těší a on sám by jim ji rád dodal. Jak se na to tváří oba zápasníci a kdy by k ní mohlo dojít?

Daniel Cormier je sám o sobě už tak trochu legendou, která ve svém velkolepém tažení našla pouze jediného přemožitele. Tím mužem je právě Jon „Bones“ Jones, jenž na brzy čtyřicetiletého šampiona vyzrál rovnou ve dvou případech, avšak ten druhý mu byl z kolonky výher kvůli skandálu s dopingem odebrán. Ačkoliv se cítí „DC“ touto situací pobouřen, jelikož si Jones měl původně odpykat čtyřletý trest, který mu byl později zkrácen na rok a půl, tak se zápasu číslo tři nebrání. Kdy ovšem přijde, to je ve hvězdách.

Cormier vs. Jones


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jsem připraven přijmout Jonesovu výzvu, ale nejprve si musíme počkat. Já mám v plánu svůj zápas, on má také svůj souboj, takže potom se k tomu vrátíme a uvidíme, co z toho vznikne,“ řekl DC, který rovněž nazval Bonese podvodníkem, z něhož mohl být velký talent, kdyby si svou reputaci nepošpinil onou trestnou situací. 

Názor Jonese je jasný. Ten sám sebe vidí jako lepšího bojovníka a duel číslo tři by to jenom dokázal. „Beru to tak, jak to je. DC určitě ví, že jsem nevinný, jenom se to bojí přiznat, protože mu vyhovuje žít v této bublině. Jakmile by to totiž došlo, jeho sebevědomí by narazilo a rázem by pochopil, že už není nejlepší. Podle mě ale není chyba, když si přiznáte slabost. Vždy se najde někdo lepší, než jste vy,“ upozorňoval urostlý zápasník, jenž bitvu s Cormierem v těžké váze vidí jako větší výzvu, než utkat se s ním v polotěžké, kam patrně už současný šampion na sklonku své kariéry asi nezamíří. 


A názor Dany Whitea? „Diváci si ten souboj přejí a já nevidím důvod, proč bych jim ho nemohl dát. Všichni jsou připraveni, ovšem budeme se řídit hlavně požadavky Cormiera. Jak se bude cítit a kdy bude schopný další výzvu přijmout. Nechci se rozhodovat za jeho zády a je pro mě důležité, aby všechny plány odpovídaly našim i jeho představám,“ dodal, čímž prakticky naznačil, že k jejich souboji nedojde dříve než na jaře příštího roku.


Další články