Sleduj nás

Dana White: Conor mi chvíli po zápase volal a okamžitě žádal o odvetu

Dana White: Conor mi chvíli po zápase volal a okamžitě žádal o odvetu

Conor McGregor nám kdysi prohlásil, že sice už bojovat nemusí, ale protože tento sport miluje, tak se rozhodl pokračovat. Má však jedinou podmínku - bude přijímat pouze ty zápasy, které budou stát za to. Aniž by si to sám uvědomoval, tak Khabib Nurmagomedov byla možná jeho největší zkouška v životě, v níž ale nakonec neuspěl, a proto nyní žádá o reparát.

Jen chvíli poté, co irský bojovník prohrál duel, v němž s Khabibovým wrestlignem nemohl soupeřit, zavolal šéfovi UFC a žádal o odvetu s ruskou superhvězdou.

„Uvidíme, co bude. Všichni se nejprve musí vyzpovídat před komisí NSAC (Nevada State Athletic), která určí jejich osud. Zejména Khabib má co vysvětlovat po té skrumáži na konci,“ pravil Dana White. „Conor mi ale hned volal a trval na tom, že chce odvetu,“ doplnil.


Conor McGregor chce odvetu v UFC

Nejistá je především budoucnost The Eagla. Současný šampion v lehké váze může v nejlepším případě dostat jenom pokutu, v tom horším pokutu a dočasnou stopku a v tom úplně nejhorším pokutu a trvalou stopku. Zdali je NSAC ovšem něčeho takového schopná s Nurmagomedovou minulostí, jež až do onoho osudného duelu nevyzařovala žádné náznaky byť jen sebemenších problémů, to se dozvíme až za pár dní.


Kdyby vše dopadlo dobře, Dana má oči na jiném soupeři pro ruského orla. „Tony Ferguson vypadal skvěle. Souboj jeho a Khabiba jsme se snažili naplánovat již několikrát, ale pokaždé to nevyšlo. Myslím si, že by si ho lidé užili. Počkáme ovšem nejdřív na to, jaký bude verdikt komise,“ dodává.


Další články