Sleduj nás

Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine, pohrozil Conorovi šampion v boxu

Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine, pohrozil Conorovi šampion v boxu

To, co pro UFC udělal, se nedá slovy popsat, ovšem občas je jeho chování za hranicemi mezí, že si toho všímají nejen zápasníci MMA, ale i šampioni v boxu. Jedním z takových je Regis Prograis (24-0-0), jenž vyslal k irskému Notoriousovi jasné varování.

„Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine!“ pravil Prograis, který momentálně drží pás WBA v super lehké divizi. „Nesnaž se bojovat s těmi, co bojovat nemohou! Vyzývej pravé šampiony. Já bych ti nakopal prdel!“ pokračoval, přičemž naznačoval, že dříve nebo později se podobně „výhružných“ názorů objeví více.


Conor před pár dny (již potřetí) vyzval herce Marka Wahlberga k boji v oktagonu. Vítěz by si měl ponechat práva na UFC. McGregor svou poslední výzvu okořenil svým tradičním rýpnutím, že by svého soupeře profackoval, i kdyby se s ním utkal v jeho nejlepší životní formě, a to v případě Wahlberga bylo před nějakými dvaceti lety.


„Chceš pravou výzvu? Bojuj se mnou, ty pse! Utkám se s tebou v ringu, kde s tebou vytřu podlahu, a potom i v kleci, kde tě sejmu podruhé,“ nabízel prostřednictvím kanálu TMZ Sport Prograis, jenž ve své kariéře doposud nenašel přemožitele. Výškově je přitom jen o 3 cm nižší než McGregor a váží přibližně o 5 kg méně, což jsou zanedbatelné rozdíly.

Viděli byste Conora rádi zpátky v ringu? Opět se hodí připomenout, že Dana White plánuje založit boxerskou stáj a svého oblíbeného irského koně se do ní určitě pokusí vlákat. Nic tedy není zcela nemožné.Další články