Sleduj nás

Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine, pohrozil Conorovi šampion v boxu

Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine, pohrozil Conorovi šampion v boxu

To, co pro UFC udělal, se nedá slovy popsat, ovšem občas je jeho chování za hranicemi mezí, že si toho všímají nejen zápasníci MMA, ale i šampioni v boxu. Jedním z takových je Regis Prograis (24-0-0), jenž vyslal k irskému Notoriousovi jasné varování.

„Dál vyzývej celebrity a trest tě nemine!“ pravil Prograis, který momentálně drží pás WBA v super lehké divizi. „Nesnaž se bojovat s těmi, co bojovat nemohou! Vyzývej pravé šampiony. Já bych ti nakopal prdel!“ pokračoval, přičemž naznačoval, že dříve nebo později se podobně „výhružných“ názorů objeví více.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor před pár dny (již potřetí) vyzval herce Marka Wahlberga k boji v oktagonu. Vítěz by si měl ponechat práva na UFC. McGregor svou poslední výzvu okořenil svým tradičním rýpnutím, že by svého soupeře profackoval, i kdyby se s ním utkal v jeho nejlepší životní formě, a to v případě Wahlberga bylo před nějakými dvaceti lety.


„Chceš pravou výzvu? Bojuj se mnou, ty pse! Utkám se s tebou v ringu, kde s tebou vytřu podlahu, a potom i v kleci, kde tě sejmu podruhé,“ nabízel prostřednictvím kanálu TMZ Sport Prograis, jenž ve své kariéře doposud nenašel přemožitele. Výškově je přitom jen o 3 cm nižší než McGregor a váží přibližně o 5 kg méně, což jsou zanedbatelné rozdíly.

Viděli byste Conora rádi zpátky v ringu? Opět se hodí připomenout, že Dana White plánuje založit boxerskou stáj a svého oblíbeného irského koně se do ní určitě pokusí vlákat. Nic tedy není zcela nemožné.Další články