Sleduj nás

Cowboy: Conora ukončím kopem do hlavy ve čtvrtém kole!

Cowboy: Conora ukončím kopem do hlavy ve čtvrtém kole!

Od avizované bitvy nás dělí už jenom jeden den, což je samo o sobě signálem, aby zápasníci posbírali poslední zbytky sebevědomí. Donald Cerrone, ač jako papírový outsider, hodlá světu připomenout, že do starého železa ještě rozhodně nepatří. Conorovi předpovídá vůbec první porážkou formou KO!

„Na tuhle chvíli se připravuji opravdu tvrdě. Nejlepší způsob, jakým bych mohl a chci vyhrát, je knokaut kopem do hlavy někdy ve čtvrtém kole,“ reagoval nabuzený denverský Cowboy.

„Už se nemůžu dočkat, až na to vlítneme. Bude to jako pes proti psovi. Chci poznat Conorovu sílu a zároveň ho chci sám otestovat,“ doplňoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Donald Cerrone se ještě před pár dny nechal slyšet, že mu půjde nejen o výhru, ale také o dobrý fight. Má sice schopnosti převést hru na zem a tam to takticky korigovat, ale údajně se o to snažit nebude.


„Jedná se o zatraceně velkou věc. Tohle je zápas o čest a odkaz. Chci tam přijít a čelit Conorovi v postoji. Přeju si, aby lidé viděli, že je Cowboy nejpracovitějším a nejtvrdším zápasníkem, kterého Amerika kdy viděla,“ mluvil o svých ambicích, díky nimž má šanci celému světu ukázat, co je zač. Nikdo mu však nemá diktovat, jakým způsobem má k duelu přistupovat. 

Donald Cerrone a Conor McGregor se spolu utkají již tuto sobotu v bojové základně UFC - lasvegaské T-Mobile Areně. Živě nám vysílání zprostředkuje stanice Nova Sport 2, jejíž přenos hlavní karty začne ve 3.30 ráno.


Další články