Sleduj nás

Cowboy Cerrone se dočkal! Z MMA klece míří na filmové plátno. A rovnou si střihne velkou roli

Cowboy Cerrone se dočkal! Z MMA klece míří na filmové plátno. A rovnou si střihne velkou roli
Donald Cerrone rozhodně nelhal, když říkal, že až pověsí rukavice na hřebík, tak se stane filmovou hvězdou.

„Cowboy“ byl neodmyslitelnou součástí UFC. Dlouho se přemáhal a přes nepřízeň osudu se stále pral. Teprve až v devětatřiceti letech po červencovém duelu s Jimem Millerem se rozhodl pověsit rukavice na hřebík.

Donald duel s Millerem sice prohrál, ale na tiskové konferenci nezakrýval úsměv. Jedna kapitola jeho života se zavřela, ale jako by už tehdy tušil, že se brzy otevře druhá.

„Stanu se filmovou hvězdou a budu pořád pít pivo tak moc, až se mi nafoukne břicho, že si neuvidím ani na péro,“ smál se. „Každopádně tohle byl perfektní turnaj. Las Vegas, vyprodaná hala, skvělí fanoušci. Doufejme, že se jednou podívám do Síně slávy UFC,“ přál si.

Netrvalo to dlouho a vyšlo najevo, že Cowboy skutečně filmovou roli domluvenou má. Představí se v Projectu Legion. A k tomu všemu si střihne hlavní postavu.


https://youtu.be/lT1vyfaZaYs

Na filmové plátno se dostává stále více MMA bojovníků. Jen z UFC lze zmínit Rondu Rousey, Quintona Rampage Jacksona, Georgese St.Pierra, Ginu Carano nebo Randyho Coutoureho. Nově čeká v tomto průmyslu údajně velká budoucnost i na Conora McGregora.

Další články