Sleduj nás

Covington: To, co jste mohli vidět, byla krádež v přímém přenosu

Covington: To, co jste mohli vidět, byla krádež v přímém přenosu

Colby Chaos" Covington se po dlouhém čekání konečně dočkal titulové příležitosti, v níž bohužel neuspěl. Na vině bylo podle všeho několik sporných momentů, které hrály ve prospěch šampiona Kamaru Usmana.

Již dlouhá léta je Colby zastáncem toho, že Kamaru předstírá zranění pokaždé, když se mu to hodí. Podobná přetvářka od něj byla nyní vidět i v ostrém souboji, kde nejdřív „simuloval“ bolest po ráně do rozkroku, ačkoliv daný úder mířil výše, a následně odpočíval po šťouchnutí do oka, jen aby se mohl po slibné kombinaci soupeře vydýchat. Třešničkou na dortu bylo předčasné stopnutí duelu.

„Jsem jenom dítě z Oregonu, které se žene za svým americkým snem. Vše, čeho jsem dosáhl, jsem si získal díky tvrdé práci. Když nastupuji do klece, vystavím sám sebe před světem ve znamení: Zab, nebo budeš zabit. Rozhodčí Mark Godard mě ale té noci okradl. Nechal mého soupeře, aby předstíral zranění, jen aby získal čas navíc a mohl se vydýchat. Nakonec zastavil zápas předčasně,“ mluvil Colby o krádeži v přímém přenosu.


Co teď však s Chaosem bude? Čeká ho menší operační zákrok zlomené čelisti a následně se prý vydá na dráhu znovu. „Stejně jako Amerika, tak i já a můj duch nikdy nemůžeme být zlomeni. Žádná zábrana nemůže zastavit tento rozjetý vlak. Ještě jste ze mě zdaleka neviděli vše,“ dodával Covington. 

Jak se k tomuto výroku ovšem staví šampion Usman? Ten prý s celým průběhem předem počítal a nakonec doručil svůj slib, že Colbyho knokautujeDalší články