Sleduj nás

Costa: V životě jsem neviděl většího sraba, než je Chimaev. Další na řadě je tedy Usman

Costa: V životě jsem neviděl většího sraba, než je Chimaev. Další na řadě je tedy UsmanFOTO: UFC

Paulo Costa se zlobí, že mu ani napodruhé nevyjde zápas s Khamzatem Chimaevem. Soupeř z něho prý cítí abnormálně velký strach.

Costa a Chimaev se spolu měli utkat už loni na podzim, ale to se bohužel brazilský bojovník potýkal s velice silnou infekcí, a i když nechtěl, nakonec byl donucen ze souboje odstoupit.

Hovořilo se o tom, že by mohla přijít druhá šance zkraje nového roku, ale to už si „Borz“ poručil titulovou šanci, zatímco Paulovi k ní chyběly ještě tak dvě výhry. I do budoucna má tento muskulaturní bojovník tedy smůlu.


„Nic nebude, zápas s Khamzatem prostě nedopadne,“ sdělil Costa svým fanouškům během úterního online streamu. „Opravdu jsme se jak já, tak i celý můj tým snažili, ale ještě nikdy jsem neviděl více vystrašeného člověka. Nemá zájem o tu nakládačku, kterou si pro něho už přes rok chystám. Má ze mě přirozený respekt a bude se mi vyhýbat tak dlouho, jak jen to půjde,“ pronesl.

Sáhnout tedy bude muset po nějakém náhradním řešení. „Zase až tak mi na jménu soupeře nezáleží, ale myslím si, že ta volba padne na Kamaru Usmana. Oba dva máme za zády prohru a oběma se nám Chimaev vyhýbá. A to mě na tom štve, protože si ten týpek myslí, že může jít bojovat o titul střední váhy, i když mu v žebříčku náleží nějaká jedenáctá příčka. Už jste někdy viděli někoho bojovat o titul z takovéto pozice?“ zeptal se.


Khamzat je momentálně bojovníkem, který bloudí mezi dvěma váhovými kategoriemi. Co se týče té střední, tak je pravda, že tam se nachází na jedenáctém místě žebříčku, ale ve veltru toho již učinil dost, aby si tu titulovou příležitost zasloužil. To mimo jiné vycítil i sám Dana White, když čečenského Vlka oslovil s mistrovskou příležitostí pro turnaj UFC 300. Bohužel pro Whitea i všechny UFC fanoušky, Khamzat tuto šanci odmítl s tím, že v době ramadánu odmítá zápasit.


Další články