Sleduj nás

Conor McGregor se nechal inspirovat Diazem a říká, že jeho návrat bude ještě epičtější

Conor McGregor se nechal inspirovat Diazem a říká, že jeho návrat bude ještě epičtější

Jen se slavný irský zápasník omluvil za své chování v baru, tak své fanoušky navnadil tím, že promluvil i o svém návratu. Ten by měl vyobrazit jeho rysy takové, jak jsme si je pamatovali, než se v rámci money fightu utkal s Floydem Mayweatherem.

Conor McGregor se nechal inspirovat návratem Natea Diaze, který se v kleci objevil naposledy před třemi lety. Všichni spekulovali, jak se na něm takto dlouhá pauza podepíše, a nakonec mohli jenom žasnout. Nate svého soupeře jasně přejel na body a následně se radoval z kýženého vítězství.

„Můj návrat bude ještě epičtější. Bude to ten největší ze všech!“ pravil McGregor před obrazovkami stanice ESPN, kde chvíli předtím vyřkl svou omluvu na adresu starého pána, jehož uhodil v irském baru.


Hlavním důvodem, proč se Conor vrací, jsou údajně jeho hodnoty, které i díky svému chování pošpinil. „Kdybych to jen tak nechal být, nic z toho, čeho jsem kdy dosáhl, by pro mě nic neznamenalo,“ mluvil o své omluvě fanouškům, přičemž naznačil, že podíl na společnosti UFC už není tím nejdůležitějším faktorem k jeho návratu. 


„Musím začít jednat tím správným způsobem, vrátit se zpátky do hry a začít bojovat o vykoupení, odplatu a o respekt - věci, díky nimž jsem se stal tím, kým jsem. To je to, co udělám,“ přisliboval McGregor.  

McGregor: Mé chování bylo špatné a naprosto nepřijatelné, přijímám za něj plnou zodpovědnost


Další články