Sleduj nás

Comeback v mlze. Joshua 4x za sebou odmítl jednoho soupeře. Ten ho mezitím cupuje v médiích

Comeback v mlze. Joshua 4x za sebou odmítl jednoho soupeře. Ten ho mezitím cupuje v médiíchFOTO: TOP RANK

Anthony Joshua stále nenastoupil zpět do ringu a v blízké době se na tom asi ani nic nezmění. Americký bouřlivák Jarrell Miller totiž tvrdí, že ho Joshua během posledního měsíce odmítl hned čtyřikrát. 

Přes Atlantik vzkazuje: Joshua je jen srágora

V boxerském světě se někdy stává, že výzvy létají častěji než rány. A Jarrell „Big Baby“ Miller ví, jak na sebe strhnout pozornost. V rozhovoru pro talkSPORT vzkázal, že Anthony Joshua opakovaně odmítl jejich společný zápas. Prý hned čtyřikrát během jediného měsíce.

„Trénuju už dva a půl měsíce. Je šance, že se objevím na undercard Canelo vs. Crawford. Ale AJ mě hned čtyřikrát odmítl. Hledá si lehkého soupeře. Sorry, Británie, ale AJ je jen srágora,“ nebral si Miller servítky.

Rivalita, která stále doutná

Joshua a Miller měli původně změřit síly už v roce 2019. Jenže tehdy padl americký bijec na dopingových testech a zápas ztroskotal dřív, než se vůbec dostal z tiskovek do ringu. Od té doby jejich vztah připomíná tikající bombu. Zejména když se v roce 2023 znovu potkali tváří v tvář a jen tak tak se vyhnuli potyčce.

Joshua se mezitím znovu snaží najít správný směr. Po tvrdé porážce od Daniela Duboise z loňského září se stáhl ze scény, podstoupil operaci a momentálně ani pořádně netrénuje. Ale podle jeho slov nejde o konec, spíš o klid před bouří.


„Poprvé za dvanáct let jsem si vzal roční pauzu. Ne kvůli slabosti, ale abych si srovnal tělo. Až se vrátím, bude to pořádná exploze,“ řekl Joshua.

Zápasník na křižovatce

Joshua se ocitl v bodě, kdy jeho kariéra potřebuje nový impuls. Nejde už o mladíka s nekonečným horizontem, ale o zkušeného muže, který ví, že čas není nekonečný. Jeho jméno se spojovalo s možnou odvetou s Duboisem, plán ale vyšuměl. A stejně tak padl potenciální duel s Tysonem Furym.


„Musím udělat exekutivní rozhodnutí. Nechci jen přežívat, chci znovu ovládnout divizi,“ dodal AJ.


Další články

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

Marketingové oddělení Misfits Boxing tomu říká „Kráska vs. Zvíře“, ale pro fanoušky jde spíše o velký otazník nad sportovní hodnotou. Eddie Hall, bývalý nejsilnější muž světa, konečně prolomil mlčení a odhalil pravidla, za kterých se 13. června v Manchesteru postaví Tommymu Furymu. Navzdory šílenému váhovému rozdílu 60 kilogramů si fanoušci myslí, že výsledek je už teď napsaný ve hvězdách.

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne

„Nikdo tě nepraští tak silně jako já,“ vzkázal 157kilový obr Eddie Hall svému příštímu soupeři a jasně tak definoval taktiku pro blížící se bitvu s Tommym Furym. Svět se připravuje na střet brutální síly s vybroušenou technikou, který manchesterská aréna zažije už v polovině června.

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne