Sleduj nás

Co bych chtěl víc? Brazilská topka a černý pásek v BJJ! okomentoval změnu soupeře Dominik Humburger

Co bych chtěl víc? Brazilská topka a černý pásek v BJJ! okomentoval změnu soupeře Dominik HumburgerFOTO: KSW

Do premiérové akce KSW na českém území zbývají pouhé dny, ale jeden z hlavních zápasů celé akce se dočkal vynucené změny.

Dominik Humburger se měl v Home Credit Areně utkat s neporaženým Nemanjou Nikoličem, ale toho pouhý týden před turnajem vyřadilo zranění. KSW ovšem odvedla výbornou práci a v šibeničním termínu nalezla pro českého bijce vyrovnanou náhradu.

Brazilec Jorqe Bueno není pro domácí fanoušky MMA velkou neznámou. Třiatřicetiletý borec s bilancí osm výher a jedna porážka se představil na turnaji OKTAGON 35, kde si s přehledem poradil Markem Mazuchem, kterého uškrtil v polovině prvního kola.


Nyní jej tedy čeká další zástupce ozbrojených složek četař Humburger. Ten pojal přípravu opravdu zodpovědně a jeden z jeho zahraničních kempů směřoval až do amerického gymu Kill Cliff v Miami.

„Týden do zápasu změna soupeře, je to prostě nepříjemný, ale nedá se nic dělat. KSW jsou profíci, takže hned reagovali. Mám nového soupeře… Jorqe Bueno, černý pásek v BJJ, takže topka. Co víc si můžu přát. Z týmu tam byl návrh, abych zápas skrečoval, ale nemůžu to udělat kvůli vám i svému svědomí. Zápas jsem i tak přijal, bude to určitě suprovej boj, tak doufám, že tam uděláte kotel. Vidíme se tam, KSW 79, 25. února,“ požádal své fanoušky o podporu Hambáč.


Akce již před pár týdny přišla o bývalého UFC bojovníka Viktora Peštu. Ten se nyní omluvil fanouškům a vysvětlil, že jej ze hry vyřadil covid. Doufejme, že v následujících dnech již zápasová karta žádné ztráty neutrpí a bojovníci zvládnou poslední náročné dny včetně vážení. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články