Sleduj nás

Charles Oliveira mluví o plánech do budoucna i taktice na Dariushe

Charles Oliveira mluví o plánech do budoucna i taktice na DariusheFOTO: UFC

Charles Oliveira v sobě probouzí lva a sním i novou motivaci, která jej požene na cestě za titulem. Hned první překážkou mu však bude Beneil Dariush.

Tato dvojice se střetne 6. května na turnaji UFC 288 v New Jersey, kde se zároveň určí, jak už to několikrát potvrdil sám Dana White, kdo bude v rámci lehké váhy nový titulový vyzývatel. To je cílem, po kterém touží oba bojovníci, a zejména pak brazilský „do Bronx“, který má v titulovém boji šampionovi Islamu Makhachevovi hodně co vracet.

„Duel s Islamem mám stále v hlavě, protože jsem v něm úplně zamrzl a nepředl takový výkon, jaký se ode mě očekával. Je to něco, co si budu vyčítat, dokud to nenapravím,“ sdělil Oliveira serveru MMA Fighting.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Teď si pro ten titul lehké váhy jdu zpátky. Chci se stát opět šampionem a udělám pro to cokoliv. Jsem motivovaný jako nikdy v životě a tuto mou novou chuť brzy pozná můj příští soupeř Beneil Dariush,“ slíbil.

„Jsem jako lev, který se vydává na lov. Pokud očekáváte, že s Beneilem pojedu nějakou taktickou bitvu, pak jste na omylu. Já tam přijdu a budu se po něm neustále sápat, dokud nezískám výhru. Taková je má taktika,“ líčil.


O odvetě s Makhachevem

„Vždy jsem doufal, že se mohu stát nejlepším zápasníkem celé historie lehké váhy MMA, jenže pak se objevil Makhachev a ukázal mi, že pořád někde dělám chyby. Nemohl jsem tomu uvěřit, protože jsem se cítil v životní formě a ten zápas byl skutečně jednoznačný, až mi došlo, že jsem to nezvládl psychicky,“ vypověděl Oliveira, co za tu dobu od osudné prohry vydedukoval.

„Nechal jsem se ovlivnit tíhou okamžiku i tíhou publika – opět jsem bojoval na domácí půdě mého soupeře... S úctou k Islamovi říkám, že mi ukázal své kvality, ale já se proti nim nebyl schopen bránit, protože jsem prostě zamrznul. To se mi příště nesmí stát a ani nestane. Půjdu do boje jako lev, kterého bude zajímat pouze jeho kořist. Odteď už žádné rozptylování,“ snažil se vysvětlit.


Další články