Sleduj nás

Cerrone se neplánuje s McGregorem mazlit: Ukážu mu, jak to vypadá v pekle

Cerrone se neplánuje s McGregorem mazlit: Ukážu mu, jak to vypadá v pekle

Tak dlouho na něj čekal, až si zápas s ním vysnil. Nyní, když i slavný komentátor Joe Rogan potvrdil, že je jejich souboj prakticky „hotovou věcí“, se Cerrone rozvášnil ještě víc a slibuje, že McGregorovi ukáže to pravé peklo.

Cerrone se neplánuje s McGregorem mazlit

Dokáže vůbec někdo porazit Conora McGregora v boji ve stoje? Odpověď na tuto otázku ještě nikdo nenašel, ovšem Donald „Cowboy“ Cerrone již teď slibuje, že jejich bitva prakticky ani jinak probíhat nebude. „Žádné válení, půjdu do toho s hlavou vztyčenou a budu se snažit lidem dát tu pravou show, kterou si zaslouží,“ netajil se ničím muž, který už v UFC odmlátil 30 zápasů. „Jsem si jistý, že si náš boj každý zamiluje, protože do toho dáme oba dva naprosto všechno,“ pokračoval.


Horké spekulace o tomto stále pouze neoficiálním souboji potvrdil i Joe Rogan. „Co já vím, tak se jedná o hotovou záležitost,“ pravil po vítězném tažení predátora Ngannoua ve Phoenixu, kde podpořil slova prezidenta organizace, který je z této bitvy přímo nadšený. „Cowboy se vždy popere s tou výzvou, před jakou ho postavíme. V tomhle je stejný jako Conor, ani jeden před výzvami neutíká, naopak je vítají s otevřenou náručí. Pokud se tedy rozhodli mezi sebou bojovat, mají k tomu mé povolení,“ uvedl Dana White.


Vzhledem k tomu, jak se situace vyvíjí, jsou ze všech stran slyšet různé ozvěny, jak by mohl jejich zápas probíhat. Na toto téma se vyjádřil zejména pětatřicetiletý Cowboy z Ohia, jenž plánuje svou „brutální“ hrou Conorovi ukázat místo pod povrchem země. „Vím nejen to, že ho mohu porazit, ale zároveň vím i to, že to udělám. Hodlám mu totiž ukázat, jak to vypadá v pekle,“ řekl Cerrone, jenž si pod tím pojmem představuje čistý knokaut… tedy něco, co Conor v rámci své bojové kariéry ještě nezažil. „Dvě kola, víc se mnou nevydrží. Dvě kola, než jeho hlava zaklepe o zem,“ doplňuje svérázný bojovník.


Další články