Sleduj nás

Černá bestie znovu ožila, hlásí Lewis, který je hladový po titulu. Nasytí ho výhra nad Ciganem?

Černá bestie znovu ožila, hlásí Lewis, který je hladový po titulu. Nasytí ho výhra nad Ciganem?

Derrick Lewis si po čtyřech fightech v uplynulém roce 2018 zažádal o alespoň půlroční pauzu, ale touha po úspěchu ho nakonec vyhnala z domácího křesla mnohem dříve.

První šance bojovat o titul pro něj přišla jako dar z nebes a on s ní navíc sám ani nepočítal. Jakmile si však přičichl k pásu šampiona, s nímž mu 3. listopadu 2018 utekl současný mistr těžké váhy Daniel Cormier, rozhodl se, že jej jednou vybojuje. A The Black Beast prokazuje opravdu velký hlad.

Derrick Lewis si po čtyřech fightech v uplynulém roce 2018 zažádal o alespoň půlroční pauzu


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Cítím se skvěle. I když se právě vracím z porážky, stále ve mně dýchá ten bojový duch a stále jsem hladový po úspěchu. Pokud se mi podaří vyhrát, mohu dostat druhou šanci, potom se určitě zlobit nebudu. Zdali ji ale nedostanu, nevadí, počkám si,“ prozradil s šalamounským úsměvem na tváři Lewis.

Za soupeře mu byl pro UFC Fight Night 146, která se bude konat 9. prosince v Kansasu, zvolen Junior „Cigano“ dos Santos (20-5-0). Udatný Brazilec, jenž se nese na vlně dvou výher. Ta první přišla proti Blagoyi Ivanovovi a ta druhá proti Taiovi Tuivasovi.Další články