Sleduj nás

Čelist bývalého UFC šampiona se snadno vypíná. Rodina se děsí nejhoršího

Čelist bývalého UFC šampiona se snadno vypíná. Rodina se děsí nejhoršíhoFOTO: UFC

Cody „No Love“ Garbrandt schytal za svou kariéru několik tvrdých knokautů, které věstí, že je jeho čelist už zkompromitovaná. Strýc a trenér v jedné osobě se děsí nejhoršího.

Cody býval šampionem bantamové váhy UFC, než jej v jeden moment zastavil TJ Dillashaw, samozřejmě na KO. Ani odveta nedopadla jinak, a to byl mimo jiné začátek Garbrandtova pádu.

Následovala těžká zápasnická série, která někdejšímu šampionovi na konto připsala pět proher ze sedmi zápasů. Naposledy „No Love“ sice vyhrál, ale i tak to úsměv na tváři jeho strýce zrovna nevykouzlilo.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Cody to má na hraně nejen co se týká UFC, ale i co se týká celé jeho kariéry. Pokud prohraje ještě jednou na KO, jsem si prakticky jistý, že to pro něho bude konečná,“ prozradil zápasníkův strýc a dnes už bývalý trenér Robert Meese v rozhovoru pro talkSPORT.

„Bohužel se v Codym něco od té osudné prohry s Dillashawem změnilo. Od té doby není sám sebou, ani v přípravném kempu kolikrát nejel naplno, nešly mu kombinace a netrefoval lapy. Říkal jsem mu, že když mu tyhle věci nejdou v přípravě, nepůjdou mu ani ve fightu. Jeho brada, ale ani jeho sebevědomí už na tom nejsou, jak bývaly,“ všiml si Meese.


Garbrandt se nicméně vzdávat nehodlá. On sám ví, v jaké situaci se nachází, a i když ta cesta na vrchol může být nepříjemná, chce se po ní zkusit ještě aspoň jednou vydat. Zároveň je ale také nutné podotknout, že i on sám zmínil, že pokud ucítí další výkyv formy, tak to zalomí.


Další články