Sleduj nás

Čeká mě největší zápas kariéry, tvrdí Woodley. Soupeř i datum se začínají rýsovat

Čeká mě největší zápas kariéry, tvrdí Woodley. Soupeř i datum se začínají rýsovat

Bývalý šampion velterové váhy Tyron „The Chosen One“ Woodley (19-5-1) se opět začíná přibližovat svému dalšímu návratu do oktagonu UFC.

Tehdejší vládce hmotnostní kategorie do 77 kilogramů se hodlá vzpamatovat ze dvou po sobě jdoucích porážek, jež mu uštědřili Kamaru Usman a Gilbert Burns.

Woodley by nerad polevil a i navzdory proudu času, který nelze zastavit a který mu ubral sílu z jeho dříve dravých paží, si vybral další ostrou zkoušku v podobě svého osobního rivala Colbyho „Chaos“ Covingtona (15-2).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tyron Woodley se připravuje na MMA zápas

K zmíněnému duelu mohlo dojít už několikrát v minulosti, karty osudu nám ale nebyly nakloněny. Okolnosti by se však konečně mohly změnit.


„Tak to vypadá, že se konečně utkám s Colbym,“ sdělil bývalý šampion na kanálu ESPN+. „Akorát se domlouváme na podmínkách. Jsem si pevně jistý, že to bude hlavní zápas.“

„Blížíme se dohodě, určitě se to uskuteční někdy v září nebo v říjnu. Z mého pohledu to je ten největší souboj mé kariéry. Colby na mě nakydal spoustu sraček, teď se za svá slova bude zodpovídat. Došlo to do bodu, kdy je to velmi osobní, a proto pro mě žádný jiný zápas tak moc neznamená,“ dodával nažhavený Woodley.


Další články