Sleduj nás

Cejudo odpovídá na výzvu od druhého šampiona. Zpět do důchodu se nechystá, ale má podmínku

Cejudo odpovídá na výzvu od druhého šampiona. Zpět do důchodu se nechystá, ale má podmínkuFOTO: UFC

Sotva Henry Cejudo dobojoval a už má na stole další výzvu. Tentokrát od šampiona muší váhy UFC Brandona Morena. Vyslyší jeho volání?


Co Henry padl s Aljamainem Sterlingem, lidé v podstatě nevěděli, na co se v případě bývalého šampiona mají připravit. Vrátí se zpátky do důchodu, anebo své štěstí bude zkoušet i nadále?

Cejudo, jehož sen stát se největším bojovníkem bantamové váhy všech dob se pomalu rozplynul, nenamítá, že by se v této hře nemohl zdržet déle. Dokud ho to bude bavit a bude mít síly, tak proč ne. Ale jak se lidově říká, zadarmo ani kuře nehrabe. Dana White tedy dostal signál, co má udělat, pokud chce někdejšího vládce muší či bantamové váhy vidět zpátky v akci.

„Hádám, že si teď bude každý přát, aby si uřízl kousíček z mého koláče. Inu, neměl bych s tím mít problém, ale v první řadě chci slyšet cinkat zlaťáky. Nevadí mi žádný souboj, který mi bude předložen, nebráním se vůbec ničemu, ale chci za to dostat zaplaceno,“ odpověděl Cejudo na tiskové konferenci.

„Výzvu od Brandona Morena tedy vítám, pojďme do toho. Do Mexika se ale kvůli tomu nechystám, chlape. Můžeme to provést kdekoliv v Americe, klidně za tebou shodím do muší váhy, ale Mexiko mě neláká,“ zněla druhá Cejudova podmínka.


Na šampiona Morena čeká v červenci povinná titulová obhajoba, načež bude volný k vlastním plánům. Zdali tedy budou zahrnovat i Cejuda, to určí až čas, ve kterém musí být splněný výše napsané podmínky.


Další články