Sleduj nás

Canelo si musí dávat pozor, aby ho Usman nevypnul příliš rychle, varuje boxerskou jedničku Abdelaziz

Canelo si musí dávat pozor, aby ho Usman nevypnul příliš rychle, varuje boxerskou jedničku Abdelaziz
Ali Abdelaziz se s Kamaru Usmanem snaží Canela Alvareze co nejvíce vytočit, aby konečně přijal nabídku k zápasu.

Saul „Canelo“ Alvarez je nejenom nejlepším, ale také nejlépe vydělávajícím boxerem současnosti. A shodou okolností se jeho běžná hmotnost pohybuje okolo té Usmanovy, což vyvolává myšlenku ohledně vzájemného zápasu.

Nigerijská noční můra, která v UFC ještě nebyla přemožena, hlásí, že je připravena navléct si boxerské rukavice a jít mexického šampiona zmlátit do boxerského prostředí. A aby toho nebylo málo, Kamaru tipuje, že Alvareze sekne hned v prvním kole. Jeho manažer Ali Abdelaziz je přeci jenom o něco shovívavější a tipuje ta kola tři.

„Canelo je sice výjimečný boxer, ale někomu tak mimořádnému, jako je Kamaru, ještě nečelil. Protože ho podceňuje, o to víc bude překvapen, až ho skolíme,“ vyjadřoval Abdelaziz své sebevědomí, jímž se snažil mexické jedničce dostat pod kůži.

„Kamaru vyhraje na KO nejpozději do třetího kola, opravdu si to myslím. Jsem s ním v kontaktu každý den, mám možnost sledovat jeho vývoj, a proto v něho tolik věřím. Je to člověk, který přišel do USA z těžkých afrických poměrů, překonal všechny překážky a stal se nezpochybnitelným šampionem a nejlepším MMA zápasníkem současnosti. Takovému člověku nemůžete říct ne. Svět tenhle duel potřebuje vidět,“ avizoval.

Další články

Další miliony na obzoru. Floyd Mayweather se vrací do profesionálního ringu

Legendární boxer Floyd Mayweather šokoval svět bojových sportů. V osmačtyřiceti letech se letos v létě plánuje vrátit k profesionální kariéře. Bývalý šampion, který si během svých úspěšných let vydělal zhruba miliardu dolarů, věří, že stále dokáže lámat rekordy a přitáhnout k obrazovkám miliony diváků.

Další miliony na obzoru. Floyd Mayweather se vrací do profesionálního ringu

Tragický impuls. Furyho návrat vyvolala smrt přátel rivala

Britský boxer Tyson Fury šokoval sportovní svět, když odhalil pravý důvod svého dalšího návratu do ringu. Není za tím primárně touha po titulech, ale existenciální prozření způsobené tragédií jeho rivala a krajana Anthonyho Joshuy.

Tragický impuls. Furyho návrat vyvolala smrt přátel rivala

Tyson vs. Mayweather: Souboj legend potvrzen! Známe datum i místo

Svět boxu je v šoku. Dvě absolutní legendy tohoto sportu, Mike Tyson (58) a Floyd Mayweather (48), se mají utkat v exhibičním zápase. Podle nejnovějších zpráv bylo stanoveno datum na 25. dubna 2026 a jako místo konání byla vybrána Demokratická republika Kongo, což evokuje vzpomínky na slavný zápas Muhammada Aliho.

Tyson vs. Mayweather: Souboj legend potvrzen! Známe datum i místo

Otec BMF titulu chce své dítě zpět. Už si vybral i soupeře

Ve Stocktonu je rušno. Poté, co starší Nick Diaz naznačil choutky vrátit se mezi elitu, bouchl do stolu i jeho slavnější bratr Nate. Ikona UFC a miláček davů cítí křivdu. Titul BMF, který byl v roce 2019 stvořen přímo pro něj, totiž nikdy nedržel v rukou. Nyní poslal jasný vzkaz současným držitelům pásu: Jsem to já, kdo vás proslavil, a jdu si pro to, co mi patří.

Otec BMF titulu chce své dítě zpět. Už si vybral i soupeře

Andre Ward: Furyho návrat je jako boj se smrtí, chápu jeho bolest

Tyson Fury po dvou porážkách od Oleksandra Usyka přísahal, že rukavice pověsí na hřebík. Netrvalo to ovšem dlouho a ohlásil (další) velkolepý comeback. Jeho rozhodnutí nyní okomentovala boxerská legenda Andre Ward, který s mrazivou upřímností popsal, jakým peklem si vysloužilí šampioni procházejí.

Andre Ward: Furyho návrat je jako boj se smrtí, chápu jeho bolest

Crawford je moc, ale Canela zvládnu. Jake Paul si už vyhlédl další cíl

Mnozí si mysleli, že drtivá porážka od bývalého šampiona těžké váhy Anthonyho Joshuy bude znamenat konec, nebo alespoň velmi dlouhou pauzu. Jake Paul však znovu šokuje. Přestože mu britský boxer v prosinci doslova roztříštil čelist, americký influencer už plánuje návrat. A jeho cíl? Nikdo menší než mexická ikona Canelo Alvarez.

Crawford je moc, ale Canela zvládnu. Jake Paul si už vyhlédl další cíl