Sleduj nás

Bývalý UFC šampion, který si přál v kleci někoho zabít, přiznal psychické problémy

Bývalý UFC šampion, který si přál v kleci někoho zabít, přiznal psychické problémyFoto: UFC

Sean Strickland je bojovníkem nejen navenek, ale i uvnitř. Momentálně svádí litou bitvu s vlastními démony a jak upřímně přiznává, ne vždy ji vyhrává.

Opět jednou jsme se mohli přesvědčit o tom, že co vidíme na videu, je pouhá skořápka. Nikdo z nás netuší, čím si lidé prochází tam uvnitř, což platí i v případě dnes už bývalého šampiona střední váhy UFC Seana Stricklanda.

Sean se proslavil ještě předtím, než se dostal k mistrovskému opasku. Do povědomí lidí jej dostaly drsné a všemi medii řešené hlášky o vraždách. „Moc rád bych v kleci někoho zabil, to by mě opravdu učinilo šťastným. Všichni jednou zemřeme, tak proč neumřít při tom, co děláme rádi.“


Tato slova se skutečně hodně řešila a už tehdy (v létě roku 2021) nám naznačovala, že se Stricklandem není cosi v pořádku. Další hlášky se na to jen nabalovaly a my jsme se v tom skutečně mohli utvrdit.

Co jsme nicméně netušili, je to, že se pod touto drsnou skořápkou skrývá běžná lidská bytost, která cítí a trpí stejně jako všichni ostatní. A jelikož to utrpení již nešlo déle před světem skrývat, popsal jej bojovník svým fanouškům na svých sociálních sítích.


„Pořád bojuji s nějakými démony. Jednou vyhraji, podruhé prohraji… Minulý týden jsem zrovna prohrál… V každém případě chápu, že podobný boj nesvádím jen já, ale i spousta mých fanoušků. Tímto jsem vám chtěl jenom připomenout, že v tom nejste sami. A samozřejmě, nebuďte ku*dy,“ uvedl Strickland, který své tvrzení, jak už bývá zvykem, okořenil o svou tradiční tečku.

Svým způsobem se nám vysvětlilo, proč Strickland nakonec nevstoupil do zápasu s Robertem Whittakerem, který jej poslední dny několikrát vyzval. Momentálně na boj v kleci nemusí mít vůbec žádné pomyšlení, a tak Rob nakonec skončil s Khamzatem Chimaevem.


Další články