Sleduj nás

Bývalý šampion Jamahal Hill, který často kritizoval Procházku, byl zatčen za domácí násilí

Bývalý šampion Jamahal Hill, který často kritizoval Procházku, byl zatčen za domácí násilíFOTO: UFC

Vyčítal Jiřímu Procházkovi, jaký to není chlap, ale nakonec se může stydět pouze jenom sám za sebe a své chování.

Jamahal Hill je bývalým šampionem polotěžké váhy UFC, který si vždy hrál na velkého hlavouna, jenž všemu rozumí a ostatním káže, jak se mají chovat nebo zlepšit. Jednou z jeho často napomínaných obětí byl i Jiří Procházka, který se však navzdory Jamahalově kritice nikdy neuchýlil k žádnému násilí, natož ještě domácímu.

V pátek večer uvedl zahraniční server TMZ Sports, že byl Hill převezen do vězení v okrese Kent, kam jej policie přivedla za údajné domácí násilí. Nezaútočil ovšem na ženu, nýbrž na svého mladšího bratra.


Jelikož se jedná o rodinu, může se stát, že se oba bratři nakonec usmíří a dojde mezi nimi k nějaké mírové dohodě. V opačném případě by Jamahala mohly čekat ještě dost nepříjemné chvilky, neboť zde dle policejního reportu máme vážnější ublížení na zdraví.

Celá situace je v současné chvíli v řešení, což nás samotné nechává v očekávání, jak tento případ dopadne. Bývalý šampion polotěžké váhy UFC jím však nepochybně pošpinil svoje resumé a ani jeho fanoušci k němu již nebudou moct vzhlížet s respektem.


Přetržená achilovka a návrat k bojům o titul

Pakliže by šlo vše tak, jak se zprvu naplánovalo, bude na Jamahala přibližně někdy od druhé třetiny příštího roku čekat titulová bitva proti nynějšímu vládci divize Alexu Pereirovi. I tomu americký průšvihář slíbil tvrdou lekci.

Tuto titulovou šanci má mít Hill dokonce slíbenou od samotné hlavy UFC Dany Whitea. Podobně jako kdysi Procházka, ani Hill nepřišel o svůj pás v boji. Vzdal se jej kvůli zranění – přetržená achilovka. Ta by měla být plně uzdravena někdy v průběhu nadcházejícího jara, k boji o pás by však mohlo dojít až začátkem léta.Další články