Sleduj nás

Byl by lepší než White? Cormier pokukuje po horkém křesle šéfa UFC

Byl by lepší než White? Cormier pokukuje po horkém křesle šéfa UFC

UFC a Dana White jsou dva výrazy, které neodmyslitelně patří k sobě. Může ovšem toto spojení trvat navěky?

Doposud se žádná změna rozhodně nechystá, a to už jen z toho důvodu, že je to teprve rok, co byla Whiteovi prodloužena smlouva, nicméně když se posuneme do vzdálené budoucnosti, mohl by se o kormidlo společnosti zajímat i další člověk. A tím jest bývalý šampion dvou váhových divizí Daniel Cormier.

„Strašně moc bych si přál pracovat pro UFC. Miluji tuhle organizaci a od doby, co jsem sem přišel ze Strikeforce, jsem se tu seznámil se spoustou dobrých lidí. Postupně jsem se začal učit řemeslu a tomu, jak tahle společnost funguje,“ vysvětloval Cormier.


Inspiraci k této práci čerpá i ze svého osobního života. „Jedna věc, kterou UFC opravdu vyniká, je to, kolik času a úsilí vkládá do vývoje mládeže. Přesně tohle dělám i já. Vím, jak je pro Danu (Whitea) důležité podporovat místní programy a atletické kluby. Je tu tolik skvělých věcí, kterými organizace pomáhá lidem po celém světě,“ nechával se unést.

A kdyby to v budoucnu šlo, rád by zaujal to nejvyšší možné křeslo ve firmě. „Myslím si, že kdybych měl někdy příležitost stát se šéfem UFC, byl bych hloupý, abych toho nevyužil… Ale Dana tu bude ještě hodně let,“ krotil své emoce.  Další články