Sleduj nás

Bojoval zadarmo, a ještě mu soupeř natrhl obočí. To je karma za minulý rok, líčí Tadeáš Růžička

Bojoval zadarmo, a ještě mu soupeř natrhl obočí. To je karma za minulý rok, líčí Tadeáš RůžičkaFoto: RFA

Tadeáš Růžička má po zápase, který pro něho i navzdory slibnému průběhu neskončil zrovna nejlépe.

„Mawar“ se už několik dlouhých dní nachází v Thajsku, kam šel jak zpytoval svědomí, tak i pilovat své bojové dovednosti. V rámci tvrdé přípravy se přihlásil na turnaj Saturday Fight Night 24, kde měl původně čelit německému soupeři Dennisovi. Ten však na poslední chvíli odstoupil a přišla náhrada, která se na Tadeášovi nesmazatelně podepsala.

„S Němcem jsem nešel, jelikož mi to klasicky zrušil, tak jsem dostal Thajce, kterého jsem dvě kola i začátek třetího štípal, až mi roztrhl palici a ukončili mi zápas,“ uvedl Mawar ve videu, jež sdílel na své sítě.


„Tohle je moje karma za minulý rok a za všechno, co jsem udělal. Hned v pondělí ale pokračuju dál,“ přidal s tím, že zastavovat rozhodně nehodlá, ačkoliv by mu lékaři určitě doporučili něco jiného.

Následně ovšem přišel ještě jeden bonmot. „Jo a s takovýmhle de*ilem jsem šel úplně zadarmo,“ konstatoval Růžička již z prostředí nemocničního lůžka, kde mu pár chvil předtím sešívali opravdu nepříjemně roztržené obočí.


Těžko říct, zdali tento zápas bude evidován v oficiálních tabulkách, doposud se tak nestalo a předpokládáme, že se na tom v blízké době nic nezmění.

Mawar odletěl do Thajska, kde si chtěl připomenout, proč s tímto sportem začínal. Poslední roky měl ve svém životě celkem rušno. Dosáhl sice vysoké mediální přízně, která se však nespojovala s jeho výkony v kleci, nýbrž mimo ni. On sám ovšem přiznal, že se choval jako hovado a chtěl to napravit.


„Proto jsem se vrátil sem do Thajska, abych si uvědomil, proč tenhle sport miluju. Chci se dostat ke světovým zápasům, přesně tak jako dřív. Mediální blbosti už jdou mimo mě,“ pravil Mawar, který se teď mediím spíše vyhýbá, místo toho se soustředí na sebe a pokusí se v zahraničí prodat svůj potenciál.


Další články