Sleduj nás

Bojí se! Vědí, že bych je oba porazil! rozčílil se Ankalaev na Pereiru s Procházkou

Bojí se! Vědí, že bych je oba porazil! rozčílil se Ankalaev na Pereiru s ProcházkouFOTO: UFC

Magomed Ankalaev vůbec není spokojený s tím, že byl z titulové bitvy odstřižen. Moc dobře ovšem tuší, proč jej nejen šampion přehlíží. 

Alex Pereira to celé načal tím, když Ankalaeva označil za nudného fightera, jehož zápasy nikoho nenadchnou. Navíc si přál svůj opasek obhajovat ještě v létě, a proto přijal odvetu s Jiřím Procházkou.

Ankalaev jako pravý zuřivý ruský vlk na nic nečekal a přispěchal s odpovědí. Pereiru označil za sraba, který se mu cíleně vyhýbá. A na Procházkovi by si smlsnul také, kdyby na to přišlo. 

“To, jak o mně Pereira mluví a jak mě cíleně přehlíží, znamená jen jednu věc – bojí se. Vyhýbá se svému osudu, který ho stejně jednou dožene,” uvedl elitní ruský bijec pro RT Sport. Očividně stále nemůže překousnout ten fakt, že je až na druhém místě titulového pořadníku. A to i navzdory tomu, že tahá šňůru deseti výher v řadě. 

“Dana White moc dobře ví, že porazím každého, koho budu muset, jen abych se dočkal nové titulové šance. Ukončím každého, koho budu muset. I když se mi teď vyhnete, tak se určitě nevyhnete svému osudu. Ten nakonec dožene každého z nás,” pokračoval Ankalaev, který tak cílil už i na Procházku. 


“Nepopírám, ti borci určitě něco umí, ale já jsem jednak pravý samuraj, ale také šampion divize. Tohle vyhýbání nebude trvat věčně. Pak se uvidíme,” doplnil Ankalaev, jenž je pevně přesvědčený o svých nezdolných kvalitách, s nimiž by mohl ovládnout celou polotěžkou váhu

Ankalaev při vší té kritice a řečech o osudu zapomíná na to, že si pro duel s Alexem Pereirou poručil zápas v říjnu v Abú Dhabí. Svou troufalostí ovšem šampiona namíchl natolik, že zápas s ním rovnou smetl ze stolu. A když poté vrchnímu vůdci divize přišla od UFC nabídka k titulové obhajobě, souhlasil s Jiřím Procházkou, který si na nic nehraje, a především si nevybírá žádné podmínky. 


Další články